Konkurs "Słoneczne brzmienia" - wyniki

Gorąca, tętniąca radością atmosfera w środku listopada? To możliwe! Mamy dla Was zaproszenia VIP na El Sol Salsa Festival!
Konkurs "Słoneczne brzmienia" - wyniki
Wyniki:

Podwójny bilet VIP Pass:

Moinc90
iwn1

Podwójny bilet Beginner Pass
madzia1980
es2t
ana_z

Podwójny bilet Party Pass
papryki
kinias19
barbarast


El Sol Salsa Festival to niezwykłe połączenie warsztatów najpopularniejszych latynoskich stylów prowadzonych przez doświadczonych instruktorów z całego świata, oraz całonocnych imprez tanecznych, podczas których wszyscy razem, bez względu na umiejętności, będą mogli wyzwolić swoje pokłady energii przy muzyce najlepszych DJ-ów. W tym roku specjalnymi gośćmi festiwalu będą niezwykle charyzmatyczny Król Mambo oraz żywa legenda i współtwórca salsy – Eddie Torres. Organizatorem wydarzenia jest szkoła tańca Salsa Libre.

Jakie było zadanie konkursowe?


Opisz nam w kilku czy kilkunastu zdaniach dlaczego kochasz tańczyć? Swoją odpowiedź umieść na naszym forum, a później już tylko czekaj na ogłoszenie wyników. Może to właśnie Twój opis okaże się jednym z tych najciekawszych! Konkurs trwa od 23.10.2013 do 5.11.2013.

W konkursie "Słoneczne brzmienia" mamy dla Was cenne bilety:


- 2 x podwójny bilet VIP Pass - obejmuje wszystkie zajęcia festiwalowe oprócz zajęć masterclass oraz wszystkie imprezy festiwalowe
- 3 x podwójny bilet Beginner Pass - obejmuje wszystkie zajęcia na poziomie początkującym oraz wszystkie imprezy festiwalowe
- 5 x podwójny bilet Party Pass - obejmuje wszystkie imprezy festiwalowe

Bilety dotyczą wydarzenia www.salsafestival.pl

Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z 
REGULAMINEM
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
Brawo Redakcjo! Ogłosiliście konkurs w którym można było wygrać bilety na festiwal. Nie pofatygowaliście się, żeby wyłonić zwycięzców. Wyników wciąż brak, w sumie teraz i tak po co one skoro festiwal już się odbył!!!