Chris Coco

Album "Heavy Mellow" oczarowuje i przywołuje całą masę emocji. Tempo i styl tej płyty można docenić, słuchając jej przez słuchawki.
/ 16.03.2006 16:57
Chris Coco jest producentem i krytykiem muzycznym, a także DJ-em w BBC Radio 1, gdzie wraz z Robem Da Bankiem prowadzi poranny program muzyczny. Jego trzynastokawałkowy album "Heavy Mellow" wydany przez Distinctive, zainspirowany nocnymi wypadami Chrisa, jest wręcz idealnym towarzyszem muzycznym na leniwe popołudnia...
Tytuł "Heavy Mellow" odnosi się z jednej strony do spokojnego tempa albumu, do jego stylu i nastroju, a z drugiej strony do doświadczenia muzyka i siły dźwięku. Kawałek "Memory Of A Free Party" zmusza do zadumy, a jednocześnie cudownie pulsuje... "Just Another Steamy Afternoon In Suburbia" ukazuje muzyczną głębię oraz niesamowite zdolności i talent Chrisa w tworzeniu dźwięków - zarówno delikatnych, jak i ostrzejszych.
Album "Heavy Mellow" oczarowuje mimo założonego minimalizmu. Tempo i styl tej płyty można szczególnie docenić, słuchając jej przez słuchawki.


ms

Chris Coco, Heavy Mellow, Distinctive, polska dystrybucja: Eblok


30 września Chris Coco wystąpi w krakowskim klubie Rdza, Bracka 3-5