Kapsułki do prania Vizir Platinum Pods Większa Siła Odplamiania opinie

Kapsułki do prania Vizir Platinum Pods Większa Siła Odplamiania opinie

 

Nowe kapsułki Vizir Platinum PODS® + WIĘKSZA SIŁA ODPLAMIANIA dzięki technologii COOLCLEAN™ zapewniają wyjątkową czystość białych i jasnych tkanin pranych nawet w niskich temperaturach, takich jak 30°C. Ich powłoka ulega całkowitemu rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, a 80% składników organicznych jest biodegradowalnych.
 
4-komorowe kapsułki Vizir Platinum PODS® to ulepszone usuwanie nawet zaschniętych plam, długotrwała świeżość i skuteczność zwalczania nieprzyjemnego zapachu, połączone z możliwością prania w zimniejszej wodzie.

Jak usunąć trudne, zaschnięte plamy, na przykład z obrusu?

Teraz to nie problem! Kapsułki Vizir Platinum PODS® +WIĘKSZA SIŁA ODPLAMIANIA usuwają zabrudzenia, zapewniając nieskazitelną czystość. Bez problemu poradzą sobie z zaschniętymi plamami po puddingach, zupach, sosach, makaronach czy dressingach do sałatek – bez konieczności prania wstępnego czy odplamiania. Ponadto dzięki wyjątkowej kompozycji zapachowej, tkaniny będą pachniały świeżością i czystością.
Marka Vizir dokłada wszelkich starań by umożliwić swoim użytkownikom pranie z jak najmniejszym wpływem na środowisko. To dlatego wprowadzono nową technologię umożliwiającą efektywne pranie w zimnej wodzie. Co więcej, kapsułki zostały umieszczone w innowacyjnym, kartonowym pudełku ECOCLIC®. Nadaje się do recyklingu, jest wykonane w ponad 70% z włókien pochodzących z recyklingu i surowców pochodzących z dobrze zarządzanych lasów – posiada certyfikat FSC. Opakowanie jest funkcjonalne i proste w użyciu dla wszystkich dorosłych, będąc przy tym bezpieczne dla dzieci.

Jak używać kapsułek Vizir?

Włóż kapsułkę na dno pustego bębna pralki, włóż brudne ubrania, ustaw temperaturę prania na 30°C i gotowe. Teraz możesz cieszyć się czystym praniem, troszcząc się jednocześnie o środowisko.  
 
Cena rekomendowana za opakowanie 25 kapsułek: 57,99 zł