kobiety przy badaniu mikroskopowym fot. serwis prasowy L'Oreal Paris

Zobacz laboratoria marki L’Oréal Paris

Gdzie takie są i co tam powstaje?
16.05.2016 14:51
kobiety przy badaniu mikroskopowym fot. serwis prasowy L'Oreal Paris
Jakie kosmetyki są najważniejsze dla naszej skóry? Czy potrzeby zmieniają się w zależności od szerokości geograficznej? Te i szereg innych pytań rozwiewali naukowcy z labolatoriów marki L’Oréal Paris na konferencji Skin Summit, 31 marca br. w podparyskiej siedzibie marki, w Chevilly-Laure.
 
"Nauka i innowacyjność stanowią nasze DNA – mówiła Mélanie Vidal, globalny wiceprezydent marketingu L’Oréal Paris, otwierając konferencję. – Chcielibyśmy podzielić się naszą wiedzą z tymi, których pasją jest piękno".
 

Kosmetyki szyte na miarę 

Marka L’Oréal Paris wyprzedza oczekiwania swoich klientek i tworzy kosmetyki dostosowane nawet do najbardziej wymagających typów skóry. Co ciekawe, każdy kraj ma swoją gamę kosmetyków, które dopasowane są do potrzeb i trendów panujących w danym miejscu, np. Amerykanki uwielbiają rozświetlenie a Japonki koniecznie chcą uchronić skórę przed promieniowaniem UV. 
 

Laboratorium przyszłości

Miejsce w którym powstają kremy jest pełne specjalistycznych narzędzi i przypomina laboratorium z filmów o przyszłości! Naukowcy marki  L’Oréal Paris to prawdziwi odkrywcy nowych kosmetycznych lądów. W laboratorium znajdziesz specjalistów różnych dziedzin: biologii, farmacji, biochemii. Praca nad kremem to szalenie ciekawa podróż, której ostatnim przystankiem jest powstanie bezpiecznego i skutecznego produktu. 
 
Zobacz video relację z konferencji Skin Summit i poznaj kulisy pracy marki L’Oréal Paris! :
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)