POLECAMY

Zmywalne tatuaże do twarzy i ciała - hit czy kit?

Na ich punkcie oszalał już cały świat! Co o nich sądzicie?
Zmywalne tatuaże do twarzy i ciała - hit czy kit? fot. materiały prasowe Sephora
Zdziwicie się - klasyczne tatuaże, czyli takie które robi się raz na całe życie, powoli wychodzą z mody. Teraz urodowy świat opanował trend na tatuaże jednorazowe, które mogą w mig odmienić Twój codzienny look. Ich zaletą jest to, że tak naprawdę każdego dnia możesz mieć na sobie inny wzór, taki, na który akurat masz ochotę!

Zmywalne tatuaże - gdzie je kupić?

Jedną z pierwszych marek, która wylansowała (uwaga - złote i srebrne!) naklejki na ciało było Flash Tattoos - metaliczne wzory przepięknie wyglądają przy opalonej, muśniętej bronzerem skórze! W najnowszych kolekcjach znajdziecie przede wszystkim czarne i szare tatuaże - pojawią się m.in. w Sephorze i Bershce. Pokochała je m.in. Beyonce i polskie blogerki!

Hit czy kit?

Oczywiście wiele osób jest bardzo negatywnie nastawiona do tego typu ozdób - dla nich tatuaż to symbolika, a nie chwilowa zachcianka. A co Wy myślicie o takim trendzie? My jesteśmy na tak!


materiały prasowe Sephora
 

Zmywalne tatuaże do twarzy i ciała  1. tatuaże Bershka, cena 14,90 zł
  2. tatuaże Flash Tattoos, cena ok. 40 zł
  3. tatuaże Sephora, cena 29 zł

Więcej o jesiennych trendach:


 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/2 lata temu
Uważam, że takie zmywalne tatuaże to fajny pomysł na ozdobienie ciała, gdy nie chcemy decydować się na stały tatuaż. Ja kupuje tatuaże w internecie edibazzar.pl/tatuaze nie kosztują dużo a sprawdzają się bardzo dobrze :)
/3 lata temu
sprawdziłam już kilka firm które sprowadzają je do Polski i największy wybór ma SHINE Tattoo mozna ich znaleźć na fb
/3 lata temu
Dziś dostałam piękne kolorowe, mieniące sie od LauraVito. Ojjj cudowne - SZCZERZE POLECAM! Ja się zakochałam w efekcie :D
POKAŻ KOMENTARZE (6)