Tylko u nas! Do wygrania zestawy kosmetyków dla przyjaciółek

Marka Garnier Skin Naturals zaprezentowała niedawno nową linię produktów – Botanical. Złożyły się na nią inspirowane naturą kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Z tej okazji mamy świetną wiadomość - możesz je teraz wygrać dla siebie i dla przyjaciółki.
Garnier reklama fot. materiały prasowe

Z kim najczęściej rozmawiasz o kosmetycznych nowościach, komu polecasz rozmaite zabiegi, kogo prosisz o opinię na temat kosmetyków, wyglądu, pielęgnacji? Kto najlepiej na świecie wie, jaką masz cerę, jaki krem jest dla ciebie idealny, a jakiego zapachu nie znosisz? Tak, tak - chodzi oczywiście o przyjaciółkę.

Wiadomo - możecie mieć różne rodzaje skóry i różne upodobania, ale jeśli obie cenicie naturalne rozwiązania, to nowa linia kosmetyków do pielęgnacji twarzy Garnier Botanical będzie idealnie odpowiadać na wasze potrzeby. Toniki, mleczka, żele do mycia oraz kremy zostały stworzone w 96% ze składników pochodzenia naturalnego i nie zawierają szkodliwych parabenów, silikonów oraz sztucznych barwników.

Nowe kosmetyki Garnier Botanical - co o nich wiemy?

Główne substancje aktywne produktów to miód kwiatowy (w serii dla cery suchej i bardzo suchej), woda różana (w serii dla cery wrażliwej) oraz ekstrakt z winogron (cera normalna i mieszana). Ma być jak najbardziej naturalnie! I jest.

Zgodnie z tą ideą, na opakowaniach produktów linii Garnier Botanical zostały umieszczone opisy składników z wyjaśnieniem ich pochodzenia. Wszystkie składniki aktywne wykorzystane do stworzenia kosmetyków pochodzą ze ściśle wyselekcjonowanych miejsc na świecie i są uzyskiwane w specjalny sposób. Miód pozyskano z rezerwatu biosfery Sheka Forest w Etiopii, w którym prace dostosowuje się do naturalnego cyklu pszczół. Winogrona uprawiane są we Włoszech - w miejscu o idealnych warunkach klimatycznych do uprawiania winogron. A róże stosowane w linii Garnier Botanical hodowane są w Bułgarii, Turcji i Iranie.

Jesteś pod wrażeniem? My też, ale... teraz najważniejsze.
Mamy do wygrania zestawy Garnier Botanical - 50 dla naszych czytelniczek oraz 50 dla ich przyjaciółek.

KONKURS - POZNAJ ZASADY

Wygraj dwa zestawy kosmetyków Garnier Botanical - jeden dla siebie, drugi dla swojej przyjaciółki
.

Ważna informacja - kosmetyki będą wysyłane w terminie do miesiąca po ogłoszeniu wyników!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (14)
/rok temu
Właśnie dotarły 😊 Dziękujemy 😊😊😊
/rok temu
wielka szkoda ;(((((((((((((
/rok temu
Pisze, ale przecież niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem albo biorą udział w konkursie nie czytając regulaminów...
POKAŻ KOMENTARZE (11)