Zalotka do podkręcania rzęs - przegląd

Zalotka – narzędzie często budzące w nas strach. Jednak umiejętnie stosowana może nadać naszym rzęsom niesamowitego wyglądu. Dzięki temu, że podkręci nawet najkrótsze rzęsy spojrzenie będzie seksowne i pełne wdzięku. Specjalnie dla was prezentujemy najlepsze modele zalotek dostępne na rynku.

ZALOTKA MECHANICZNA (tradycyjna)

Zalotka mechaniczna jest powszechnie znana, najbardziej dostępna i najtańsza. Podkręcamy nią rzęsy poprzez zacisk, ma gumową ‘poduszkę’, która zabezpiecza nasze rzęsy przed urazami.

Zalotkę stosujemy tylko na niemalowane rzęsy, żeby ich za bardzo nie uszkodzić i nie połamać, potem nakładamy ulubiony tusz.

makijaz

Inglot 36 zł

Nowocześniejszą wersją zalotki mechanicznej jest zalotka z przyciskiem. Umieszczamy rzęsy w zatrzasku, przyciskamy i gotowe.

makijaz

Sally Hansen ok. 40 zł

ZALOTKA ELEKTRYCZNA

Podkręca nasze rzęsy dzięki wydzielanemu ciepłu. Efekt jest bardziej zadowalający niż w przypadku zalotki mechanicznej i utrzymuje rzęsy podkręcone rzęsy znacznie dłużej. Najpierw musimy ją rozgrzać, następnie umieszczamy w niej rzęsy, odczekujemy 15 sekund i gotowe.

Zalotki elektrycznej również używamy na niepomalowane rzęsy.

makijaz

Panasonic 90 zł

ZALOTKA TYPU "DŁUGOPIS"

Zalotka o kształcie długopisu nadaje się do podkręcania już umalowanych rzęs.

Jej grzebyczek przypomina mascarę – dlatego tak samo jej używamy. Wystarczy włączyć, odczekać chwilę i przeczesać kilka razy rzęsy.

makijaz

Eylure ok. 50 zł

makijaz

Sephora ok. 60 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/01.08.2013 19:39
Ja na razie zrezygnowałam z zalotki na rzecz LVL i Nouveauscara. Własnie jestem po szkoleniu z tych metod i powiem Wam ze jest 100 razu lepszy od zalotki i najlepszego tuszu do rzęs.