POLECAMY

5 najlepszych zabiegów kosmetycznych dla kobiet 30+

Sprawdź jakie zabiegi podniosą poziom nawilżenia i dotlenienia skóry.
5 najlepszych zabiegów kosmetycznych dla kobiet 30+ fot. Fotolia

Po trzydziestce skóra twarzy zaczyna tracić na jędrności. Spada też jej poziom nawilżenia. Jakie zabiegi będą dla niej najlepsze? Wybrałyśmy 5 topowych, które dedykowane są specjalnie dla kobiet po 30. roku życia. Zabiegi zapewnią głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry, jej rewitalizację, odmłodzenie oraz efekt liftingu.

Zabieg laserem

Ten frakcyjny, nieablacyjny laser działa skutecznie i bezboleśnie, a zabiegi przynoszą widoczną poprawę stanu skóry w krótkim czasie. Każdy zabieg jest zindywidualizowany i ściśle dopasowany do potrzeb skóry konkretnego pacjenta, bo wiązka trafia dokładnie tam, gdzie powinna. Tak wysoką precyzję działania uzyskujemy dzięki wbudowanemu w Icon Palomar unikalnemu systemowi pomiaru gęstości melaniny w skórze, generowaniu inteligentnej wiązki świetlnej i współpracy urządzenia z systemem mikrosoczewek. Pożądane rezultaty pojawiają się po 2-3 tygodniach od pierwszego zabiegu i w ciągu kolejnych tygodni ulegają wzmocnieniu, będąc rezultatem zainicjowanych w skórze procesów regeneracyjnych.  Można też wykonać laserową dermabrazję frakcyjną, która odmładza i rozjaśnia skórę, silnie pobudzając procesy regeneracyjne w głębi tej tkanki: skóra szybko się goi, a powstające nowe włókna kolagenu i elastyny czynią ją gładką, o jednolitym kolorycie i zdrowym wyglądzie.

Nici liftingujące

Silną stymulację produkcji białek skóry, jednocześnie błyskawiczny lifting i wygładzenie powierzchni twarzy osiąga się dzięki zastosowaniu wchłanialnych nici liftingujących. To drugi zabieg z listy polecanych kobietom po 30-tym roku życia. Nici liftingujące umieszczane są w skórze i po pewnym czasie ulegają wchłonięciu, a przestrzeń po nich wypełniona zostaje nowymi włóknami kolagenu i elastyny. Zabieg gwarantuje natychmiastową poprawę konturu twarzy.

Naświetlania lampą TriWings

Powakacyjną regenerację skóry można zakończyć bardzo przyjemnymi i cieszącymi się wielką popularnością naświetlaniami lampą TriWings. Polecamy wykonywać je w połączeniu z innymi zabiegami, ponieważ przyspieszają regenerację skóry i skracają okres rekonwalescencji po zabiegach przywracających twarzy po lecie urodę i witalność.

Zabieg mezoterapii z wykorzystaniem Neauvia Organic Hydro

To wyjątkowy hydrożel z silnie wiążącą wodę nieusieciowaną pochodną kwasu hialuronowego wytworzonego przez bakterie niepatogenne dla człowieka. Hydrożel zawiera 0,01% hydroksyapatytu wapnia (CaHA), który spowalnia biodegradację hialuronianu. Dzięki wysokiej skuteczności oczyszczenia preparat nie wywołuje reakcji alergicznych, jest nietoksyczny, a przede wszystkim znakomicie poprawia elastyczność, gęstość i jędrność skóry, poprawia też jej odporność na rozciąganie i pobudza fibroblasty, stymulując tym samym produkcję nowych włókien kolagenu. Pierwsze rezultaty widać natychmiast po zabiegu, a ulegają one wzmocnieniu w ciągu kolejnych tygodni, w miarę wytwarzania nowego kolagenu.

Technologia Geneo+

Nasz numer pięć to kompleksowa terapia wykorzystująca innowacyjną technologię Geneo+, dzięki której znacznie poprawiają się gęstość i napięcie skóry. Użycie specjalnej masującej głowicy prowadzi do złuszczenia naskórka, silnego dotlenienia skóry i przetransportowania do jej głębokich warstw aktywnych biologicznie składników. Już jeden zabieg silnie nawilża, odżywia i stymuluje skórę do regeneracji, a także likwiduje przebarwienia i spłyca zmarszczki. Seria złożona z kilku zabiegów przynosi długotrwały efekt rewitalizacji i odmłodzenia tkanki.

Na podstawie wypowiedzi lekarza Krzysztofa Mirackiego z kliniki BeautymeD

Więcej o pielęgnacji twarzy:


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/5 miesięcy temu
Strasznie boję się zabiegów ingerujących w moją skórę i zdecydowanie nie skuszę się na nie. Stawiam na dobry krem do twarzy, zwłaszcza że ostatnio odkryłam bogatą różnorodność kremów do twarzy Farmona. Nie tylko te typowo przeciwzmarszczkowe, ale np detoksykujący krem odżywczy, ochronny krem dotleniający i wiele innych. Będę próbować - jestem pewna że tylko przez systematyczność można szukać efektów.
/rok temu
W klinice Estivance mają super zabiegi laserowe. Na konsultacji jest wszystko omówione, jak przebiega zabieg, jakich efektów możemy oczekiwać itp. Sprawdziłam osobiście to miejsce i z czystym sumieniem polecam.
/rok temu
Ja chodziłam do Kliniki Krajewski na Fraxel i potem na endermologię. Polecam klinikę, fachowo, dobre terminy, miła obsługa.
POKAŻ KOMENTARZE (4)