zabieg fot. Fotolia

Zabieg Dermika

Skusicie się?
27.10.2017 11:42
zabieg fot. Fotolia
Wraz z wiekiem, pod wpływem działania glukozy, postępuje osłabienie struktury włókien utrzymujących jędrność i elastyczność skóry. Proces ten, polegający na sieciowaniu włókien cząsteczkami cukru nazywamy glikopochodnym starzeniem się skóry.
 
Innowacyjny zabieg RE A.G.E. VIT C przeciwdziała tym zjawiskom, wyraźnie odmładzając wygląd skóry i udoskonalając jej kondycję. Swoje działanie zawdzięcza zaawansowanym technologicznie preparatom chroniącym skórę przed starzeniem glikopochodnym, odwracając jego negatywne skutki na wczesnym etapie. Unikalną cechą zabiegu jest cofanie skutków glikacji.
Zabieg polecamy dla osób w każdym wieku, o skórze odwodnionej, matowej i zmęczonej, z wyraźnym brakiem witalności. Cele zabiegu to wygładzenie i poprawa napięcia skóry, udoskonalenie jej kolorytu oraz przywrócenie cerze młodzieńczej świeżości i witalności.
 
W zabiegu zastosowano  dwa  rodzaje  masażu, których zadaniem jest odprężenie i zrelaksowanie skóry, co finalnie daje niezwykły rezultat. Pierwszy z nich przeprowadzany jest jeszcze przed fazą oczyszczania skóry. Jest to masaż typu de-stress obejmujący szyję, kark i głowę. W efekcie następuje istotne zmniejszenie "stresu" skóry, która za chwilę zostanie poddana zabiegowi.
 
Kolejny, wykonywany specjalnym kremem do masażu RE AGE VIT. C obejmuje obszar twarzy, szyi i dekoltu. Krem zawiera unikatowe składniki aktywne o działaniu deglikacyjnym oraz aktywizującym metabolizm komórkowy.
 
Peptydowy kompleks deglikacyjny czyli złożony składnik redukujący i odwracający negatywne skutki starzenia glokopochodnego. Zapobiega degradacji struktur podporowych skóry wywołanej przez glukozę, wyhamowując glikację białek. Osłania komórki skóry przed stresem oksydacyjnym. Stymuluje syntezę kolagenu, opóźniając procesy starzenia.
 
Molekuły witalności ekstrakt z planktonu Artemia salina zapewniające wielokierunkową ochronę skóry na poziomie komórkowym, dostarczające komórkom pobudzający zastrzyk energii. Molekuły aktywizują metabolizm komórek odpowiedzialnych za jej odnowę, zwiększają syntezę protein niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania skóry, wspomagają obronę komórek przed wolnymi rodnikami, stymulują mechanizmy ochronne i naprawcze DNA. 
 
Witamina C Forte pochodząca z Japonii pochodna witaminy C jest bardziej stabilna od kwasu askorbinowego. Szybciej i lepiej przenika przez barierę skóry po czym przekształca się do swojej aktywnej formy. Jest ona niezbędna do utrzymania młodego wyglądu, utrzymania jędrności i świetlistości skóry.
Dodatkowo krem zawiera oleje makadamia, awokado, arganowy, abisyński, canola.
 
Czas trwania zabiegu:1 godzina 15 minut.
Sugerowana cena zabiegu: 320 zł
Proponowana ilość zabiegów: 4-6 ( w zależności od potrzeb skóry)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)