Zabieg AccuLift - modelowanie twarzy

Na czym polega zabieg modelowania twarzy AccuLift? To bezkrwawy, mało inwazyjny zabieg wykonywany laserem. Przeczytaj na czym polega, komu jest zalecany i jakie są jego zalety.

AccuLift to najbardziej zaawansowana technologicznie metoda modelowania twarzy z wykorzystaniem lasera AccuSculpt (Lutronic). To mało inwazyjna metoda, która pozwala na bezkrwawe zabiegi modelowania twarzy (laserowy lifting) i szyi. Można ją stosować, nie tylko u starszych pacjentek, w przypadku nadmiaru skóry jako alternatywę do face liftingu, ale też do modelowania twarzy młodych kobiet, gdy chcemy uzyskać lepsze proporcje twarzy.

Lipolaser może usunąć nadmiar nieprawidłowo przemieszczonej z wiekiem tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy i szyi, a modelując twarz, nadaje jej młodzieńczy wygląd. W ten sposób można spłycić bruzdy nosowo-wargowe, zlikwidować "chomiki", podwójny podbródek oraz uzyskać prawidłową linię żuchwy. Dodatkowym plusem zabiegu jest efekt liftingujący oraz tzw. skin thightening, do którego dochodzi po upływie około 3 miesięcy. Co skutkuje zwiększonym napięciem skóry, wygładzeniem zmarszczek, spowodowanym przebudową włókien elastycznych i kolagenowych w skórze oraz w tkance podskórnej.

Zabieg AccuLift

AccuLift to bezkrwawy, mało inwazyjny zabieg wykonywany laserem

Zobacz też: Skóra naczynkowa - jak sobie radzić z pajączkami?

Opisany efekt kliniczny możliwy jest do osiągnięcia wyłącznie dzięki zastosowaniu opatentowanej w AccuSculpt długości fali światła 1444 nm, która umożliwia bardzo precyzyjne i szybkie usuwanie tłuszczu. Długość fali światła 1444 nm lasera jest bardzo silnie pochłaniana przez tłuszcz, co umożliwia szybkie i dokładne rozbicie komórek tłuszczowych, a jednocześnie pobudza przebudowę tkankową, doprowadzając do uzyskania efektu ujędrnienia skóry.

Zobacz też: Rogowacenie okołomieszkowe skóry - jak zwalczyć?

Przebieg zabiegu

Zabieg wykonywany jedynie w znieczuleniu miejscowym, po zabiegu pacjentka opuszcza klinikę. Cała procedura trwa od pół godziny do dwóch, w zależności od wielkości obszaru poddawanego lipolizie. Płynny tłuszcz z rozbitej tkanki, usuwany jest przy pomocy strzykawki lub pozostawiony do wchłonięcia. Po zabiegu można założyć opatrunek uciskowy.

Zobacz też: 10 przykazań dla zdrowej i pięknej skóry

Zalety zabiegu AccuLift:

  • zabieg mało inwazyjny, a dający efekt ładnego liftingu,
  • trwały efekt modelowania twarzy, szyi, a także obwisłych ramion, piersi, brzucha, ud,
  • ujędrnienie skóry,
  • krótki czas rekonwalescencji,
  • minimalne ryzyko powikłań.

W Warszawie AccuLift wykonywany jest jedynie w AGklinik Klinice Medycyny Estetycznej Dr. Adama Gumkowskiego.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)