POLECAMY

Violent lips – nowa moda upiększania ust?

Jako mała dziewczynka uwielbiałaś kalkomanię, tatuaże-naklejki? W dorosłym życiu również możesz bawić się naklejkami na… usta. Kropki, panterka, napisy – wzorów jest naprawdę dużo. Są też takie, które mają imitować szminkę. Gdzie je kupić i czy są lepsze od tradycyjnej pomadki?
Violent lips – nowa moda upiększania ust? fot. Fotolia

Czym jest violent lips?

Violent lips to tatuaże na usta, które przez niektórych są nazywane po prostu kalkomanią i zabawą dla dorosłych kobiet. Tatuaże te wymyśliła firma ze Stanów Zjednoczonych, która stosunkowo szybko podbiła tamtejszy rynek. Ich produkty cieszą się coraz większą popularnością, również wśród celebrytów.

Z czego to jest zrobione?

Firma produkująca violent lips szczyci się tym, że jej produkty nie są testowane na zwierzętach. Są wykonywane w Stanach Zjednoczonych z poszanowaniem zasad proekologicznych.

 W ich produkcji nie wykorzystuje się substancji pochodzenia zwierzęcego. Ponoć violent lips nie zawierają także parabenów, syntetycznych barwników i zapachów oraz siarczanów.

Gdzie i za ile?

W Stanach Zjednoczonych za violent lips trzeba zapłacić ok. piętnastu dolarów. W USA tatuaże bez problemu można zamówić na stronie internetowej producenta lub w sklepach stacjonarnych. Każde opakowanie produktu zawiera trzy aplikacje.

W Polsce dostępne są jedynie na jednym z serwisów aukcyjnych w cenie ok. dwunastu złotych za sztukę.

Czy warto?

Na to pytanie każda z pań powinna odpowiedzieć sama. Producent reklamuje swój produkt twierdząc, że nie przeszkadza on w piciu (jedynie przez słomkę), jedzeniu (nic tłustego), a nawet całowaniu się. Tatuaż utrzymuje się na ustach do ośmiu godzin.

Jest to ponoć dobra alternatywa dla kobiet, które mają dość ciągłego pilnowania, czy nie rozmazała lub nie starła im się pomadka. Violent lips to trwały make up.

Zobacz też: Makijaż ust - jak go wykonać?

Co wybrać?

Oferta violent lips jest naprawdę imponująca. W internetowym sklepie można znaleźć podział tatuaży m.in. na:

  • patriotyczne – dostępne są naklejki w barwach narodowych wybranych państw. Koszt wynosi ok. dziesięciu dolarów;
  • wakacyjne – idealne na imprezy. Dzięki nim usta mogą wyglądać, jakby były posypane brokatem. Poza tym dostępne są tatuaże z napisami „Kiss, kiss” oraz „love”, mikroskopijnymi kropeczkami lub serduszkami;
  • motywy zwierzęce – dla nich stworzono odrębną kategorię. A w niej panterki, cętki, prążki w różnych kolorach. Biało-czarne pasy zebry czy lamparcie cętki w zwariowanych barwach? Wszystko zależy od ciebie;
  • z przesłaniem – nie brakuje tatuaży z napisami, np.: „single”, „bitch”, „poison”, „yes”, „kiss”...

Dostępne są też tatuaże imitujące jeans, tęczę, z motywem marynarskim, jak również różnokolorowe paski. Dla miłośniczek klasyki – tatuaże w jednolitych kolorach do złudzenia przypominające szminkę lub błyszczyk.

Jak założyć?

Tatuaż nie jest trudny do umieszczenia go na ustach.

Przede wszystkim oczyść usta i upewnij się, że nie ma na nich ani odrobiny makijażu ani kosmetyków. Pamiętaj, by usta były suche. Odklej powłokę ochronną tatuażu, przyklej go do wargi i przytnij, by nie wystawał poza jej obszar. Następnie zmocz wacik i nawilż nim ochronny papier, który pozostał na naklejce, by swobodnie go usunąć.

Jak usunąć?

Tatuaż nie jest trudny do usunięcia.

Będziesz potrzebować do tego odrobiny wody, oliwki dla dzieci lub peelingu. Wystarczy przetrzeć wybranym produktem usta, by naklejka zniknęła. Cały proces trwa ok. 1-2 minut.

Zobacz też: Czy można poprawić kształt i wielkość ust?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/5 lat temu
TO SUPER SPRAWA,, WRESZCIE COŚ TAK SZALONEGO BNA RYNKU CHĘTNIE SKORZYSTAM., TYLKO GDZIE COŚ TAKIEGO DOSTANE
/6 lat temu
świetna sprawa, szkoda, że nigdzie nie mogę znaleźć, żeby kupić :)
/6 lat temu
Bardzo fajny pomysł na ciekawy makijaż na imprezę. Szkoda, że pewnie nie sprawdziłby się u mnie, skoro wiecznie przygryzam usta ;)
POKAŻ KOMENTARZE (5)