Szminka utlenialna Celia fot. FREE/kolaż Polki.pl

Utlenialna szminka Celia - opinie, cena i czy warto kupić

Czy rzeczywiście jest taka fantastyczna?
Małgorzata Machnicka / 27.09.2017 13:53
Szminka utlenialna Celia fot. FREE/kolaż Polki.pl

Uwielbiam szminki, mam ich całe mnóstwo, ale... bardzo rzadko się nimi maluję. Te wieczne poprawki, noszenie pędzelka i nierzadko pomalowane zęby, skutecznie mnie do nich zniechęcają. Całkiem niedawno miałam okazję odkryć hit z lat 80-tych, na punkcie którego szalały swojego czasu wszystkie Polki.

Marki, które zyskują drugą młodość

Utlenialna szminka Celia - kilka słów wstępu

W kolekcji znajduje się 5 kolorów. Bardzo dziwnych kolorów. Brązowy, fioletowy, zielony, żółty i szary to nie są standardowe odcienie dla szminek, które chcą nosić kobiety. Ale w tych kolorach ukryta jest magia. To, że każdy z nich nadaje ustom inny, indywidualny odcień różu to jedno. Ważniejsze jest to, że nawet jeśli razem z przyjaciółką używacie tego samego koloru szminki np. zielonego, na ustach każdej z was będzie wyglądał inaczej.

Tak będzie pachniał rok 2017 - sprawdź najmodniejsze zapachy

Utlenialna szminka Celia - zapewnienia producenta

Niezawodna pomadka z lat 80-tych w nowoczesnej odsłonie. Wzbogacona o unikalne pigmenty zmienia kolor podczas wykonywania makijażu. Nadaje ustom niepowtarzalny, indywidualny efekt w różnorodnych odcieniach różu. Wyjątkowo trwała, utrzymuje się na ustach prze wiele godzin. Zawiera 60% składników odżywczo-regenerujących zapewniających optymalne natłuszczenie i nawilżenie ust.

Utlenialna szminka Celia - opinia

Pomadka nałożona na usta, po sekundzie staje się lekko różowa i z każdą kolejną jej kolor się nieco pogłębia. Nie będzie to nigdy bardzo nasycona fuksja, ale raczej lekko przytłumiony róż. Szminka jest kremowa, świetnie nawilża i bardzo przyjemnie się rozprowadza. Jeśli masz dużo wprawy, możesz malować się nią bez lusterka (ja wolę nie). Szminka potrafi w nienagannym stanie wytrzymać dobrych kilka godzin. Porównałabym ją bardziej do azjatyckich tintów niż do klasycznej pomadki.

Te kosmetyki będą hitem 2017 roku!

Utlenialna szminka Celia - cena

Szminka kosztuje 10,49 złotych, więc właściwie nie ma o czym mówić - cena nie decyduje o tym, czy warto ją kupić. Biorąc pod uwagę ceny innych pomadek w popularnych drogeriach, można kupić wszystkie 5 odcieni i testować do woli! Bez wyrzutów sumienia.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)