Urodowe sztuczki uwodzicielki

Dzięki tym radom bez trudu podkręcisz swój seksapil. Kuszący makijaż i zmysłowa fryzura sprawią, że faceci oszaleją na Twoim punkcie!

/ 25.10.2011 16:01 POWRÓT DO ARTYKUŁU


Oczy femme fatale
Aby rzucać wokół siebie uwodzicielskie spojrzenia, twoje oczy powinny być pełne zniewalającego blasku.
Nie przyćmij go nadmiarem ozdóbek. Przekonasz się, że czasem wystarczą mocno wytuszowane, długie rzęsy, aby spojrzenie od razu nabrało tajemniczości.
Zapomnij o obowiązującej do niedawna regule, że powinnaś mocno akcentować tylko oczy albo tylko usta – mówi makijażystka Agata Kalbarczyk. – Teraz makijaż jednych i drugich może być równie intensywny, pod warunkiem, oczywiście, że ty będziesz się w nim dobrze czuła. Osiągnięty efekt będzie dość wyzywający, ale czasem właśnie o to chodzi, prawda? 
W kwestii zmysłowego makijażu niezmiennie króluje tzw. smoky eyes, czyli przydymione oko. Tyle tylko, że klasyczną czerń i grafit możesz zastępować innymi, bardziej trendy i, dla wielu z nas, bardziej twarzowymi kolorami (np. głęboki odcień śliwki czy indygo). 
Jeżeli zdecydujesz się na intensywną czerwień ust, proponuję jednak pozostać przy subtelnym makijażu oczu – podpowiada Agata. – Połóż na powieki połyskujący cień w delikatnym, beżowym lub złotawym kolorze. Potem mocno wytuszuj rzęsy, sięgając po spektakularnie wydłużającą i pogrubiającą maskarę. 
Trik makijażystów: Jasny cień nałożony w wewnętrznym kąciku oczu doda spojrzeniu świeżości i blasku.

1. Cienie do powiek Quattro (Make up Factory, 79 zł)

2.Czarny cień ze srebrnymi drobinkami Cinderella (MAC, 90 zł)

3. Śliwkowa maskara wydłużająca rzęsy Phenomen’Eyes – Effect Extension (Givenchy, 125 zł)

4. Czarno-miedziany cień do powiek Luminys (Pupa, 52 zł)

5. Wydłużająca rzęsy maskara (Gosh, 12 ml, ok. 35 zł)

6. Czarny eye-liner Gosh (2,5 ml, 36 zł)