Urodowe sztuczki uwodzicielki

Dzięki tym radom bez trudu podkręcisz swój seksapil. Kuszący makijaż i zmysłowa fryzura sprawią, że faceci oszaleją na Twoim punkcie!

/ 25.10.2011 16:01 POWRÓT DO ARTYKUŁU

Zmysłowy makijaż
Chociaż jest karnawał i możesz mieć ochotę na odrobinę (a może nawet całkiem sporo) szaleństwa, w sztuce uwodzenia niezupełnie o to chodzi.
Mężczyźni nie przepadają za sztucznością, makijaż powinien więc wyglądać tak, by myśleli, że twój powalający wygląd to w dużej części dzieło natury. Postaw na zaakcentowanie tych elementów, które wzbudzają pożądanie. A, jak twierdzi Helen Fisher, są to przede wszystkim wydatne (najlepiej soczyście czerwone) wargi i zmysłowe, pełne energii i blasku spojrzenie. Zatem do dzieła!

Kusząca fryzura 
Mężczyźni są dość przewidywalni – najlepiej, żeby włosy były długie i rozpuszczone.
Ewentualnie niedbale podpięte. Na szczęście nie musimy być armią klonów. W ramach tego wzorca mieści się mnóstwo fryzur, które podkreślą naszą indywidualność, a zarazem będą seksowne. 
Długie, spływające na ramiona, lekko falujące włosy są rzeczywiście w tym sezonie na topie. Poza tym zabawa pasemkiem włosów, owijanie go wokół palca i tym podobne gesty to nieodłączny element rytuału uwodzenia.
Sięgnij po gorące wałki lub grubą szczotkę i, susząc włosy, układaj je w grube fale. Na koniec nie zapomnij o roztrzepaniu kosmyków dłonią. Fryzura nie może być zbyt doskonała. Zamiast looku jak spod igły wybierz raczej seksowny nieład. 
Nie nadużywaj kosmetyków do stylizacji – wystarczy pianka dodająca objętości i elastyczny lakier, którym na koniec utrwalisz fryzurę (stosuj go oszczędnie, aby włosy poruszały się naturalnie, gdy będziesz obracać głowę). 
Ekstrarada: Po zdjęciu wałków delikatnie roztrzep palcami loki – nie używaj grzebienia! 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/01.12.2012 05:18
There are no words to describe how bodiacous this is.