Tusz Volume Million Lashes Loreal taniej niż w promocji w Rossmannie!

Jeśli jeszcze nie używałaś tej mascary, nie wiesz, co tracisz. To ukochany przez blogerki kosmetyk. Z rzęsami robi cuda!
/ 10.10.2018 16:16

W internecie cieszy się niesłabnącą popularnością. Tusz Volume Million Lashes od marki L'oreal zapracował sobie na świetną opinię swoją jakością. Daje niesamowity efekt pogrubienia, ale jednocześnie nie skleja rzęs. Nie kruszy się i nie podrażnia. Jedynym jego minusem jest niezbyt niska cena – normalnie kosztuje ponad 60 złotych. W ramach trwającej teraz promocji w Rossmanie możesz go kupić za 41,59 zł. Ale my znalazłyśmy go jeszcze taniej! Za mascarę zapłacisz niecałe 25 złotych!

Kto zużył choć jedno opakowanie mascary Volume Million Lashes wie, jakie cuda robi z rzęsami. Poza efektem pogrubienia warto wspomnieć o silikonowej szczoteczce – jest tak zbudowana, że rozdziela ładnie rzęsy i umożliwia pomalowanie włosków (nawet krótkich) aż od nasady. Tusz Loreal jest wydajny i trwały.

Jeśli lubisz spektakularny efekt na oku, nanieś dwie warstwy.
Użytkowniczki lubią go też za to, że nie odbija się na powiekach i nie rozmazuje.

Więcej kosmetycznych hitów:Ciesz się białym uśmiechem w niskiej cenie! Dzięki tej paście to możliwe!Ten krem to nasze odkrycie! Świetnie radzi sobie z wrastającymi włoskami po depilacji. I kosztuje niewiele ponad 10 zł!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)