POLECAMY

Ten zabieg błyskawicznie upiększy twoje rzęsy!

Testowałyście go już na sobie?
Ten zabieg błyskawicznie upiększy twoje rzęsy! fot. FREE

Trwała na rzęsy to dokładnie taki sam zabieg jak trwała na włosy. Podkręcenie utrzymuje się przez mniej więcej 6 tygodni. To idealny zabieg dla tych z was, które mogą pochwalić się gęstymi, mocnymi rzęsami. Podkręcenie powiększa oczy i sprawia, że spojrzenie jest bardziej wyraziste. Rzęsy wyglądają tak jak po potraktowaniu zalotką, a nie trzeba podkręcać ich codziennie.

Zabieg trwałej na rzęsy - jak wygląda?

Zabieg wykonywania trwałej ondulacji na rzęsach to około 40-60 minut. Jest dość prosty, ale wymaga skupienia. Rzęsy są smarowane klejem, po czym nawijane na specjalny malutki wałek dopasowany do długości rzęs i kształtu powieki. Po nawinięciu rzęsy smarowane są substancjami do trwałej ondulacji, trochę delikatniejszymi niż tymi do włosów.

Zabieg trwałej na rzęsy - dla kogo?

Tylko i wyłącznie dla tych z was, które mają grube, mocne rzęsy. Cienkie i delikatne mogą bardzo się osłabić po takim zabiegu, stają się przerzedzone i będą częściej wypadać. Substancje używane do trwałej ondulacji nakładane w bliskim sąsiedztwie oka mogą uczulać, dlatego odradzamy zabieg alergikom.

Zabieg trwałej na rzęsy - o czym należy pamiętać?

Musicie pamiętać, że bardzo rzadkim rzęsom nie pomoże podkręcanie, a wyraźnie je osłabi. Wtedy zdecydowanie polecamy jedną z metod przedłużania rzęs, najbardziej naturalnie wygląda 3:1. Zabieg kosztuje od 50 do 80 zł, więc stosunkowo niedużo, zwłaszcza, że wystarczy go powtarzać co 6 tygodni.

Więcej naszych trików:

8 kultowych pomadek ochronnych - którą wybrać?
Kosmetyki, które w mig poprawiają wygląd skóry
Oto następczyni witaminy C!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)