POLECAMY

Redakcja testuje: urządzenie do pielęgnacji twarzy Philips VisaPure Advanced 3w1

Na własnej skórze sprawdziłyśmy co ona potrafi!
Redakcja testuje: urządzenie do pielęgnacji twarzy Philips VisaPure Advanced 3w1 fot. materiały prasowe Philips

Od dłużego czasu nosiłam się z myślą, by zakupić szczoteczkę do mycia twarzy. W moje ręce wpadła Philips VisaPure Advanced 3w1 i teraz wiem, że wysoka jakość może iść w parze z dobrą ceną!

Producent zapewnia, że urządzenie do kompleksowej pielęgnacji twarzy Philips VisaPure Advanced 3w1 to gwarancja świeżej, zrewitalizowanej i promiennej skóry - tak, zgadzam się z tym i podpisuję się pod tą obietnicą obiema rękami. Dlaczego?

Philips VisaPure Advanced 3w1 - czego możemy się spodziewać?

Trudno wygospodarować czas na pielęgnację pod okiem eksperta czy w salonie. Urządzenie do pielęgnacji twarzy VisaPure Advanced 3w1 umożliwia głębokie, ale jednocześnie delikatne oczyszczanie, japoński masaż twarzy oraz odświeżenie okolic oczu, a to wszystko zaledwie w kilka minut! Szczoteczka oczyszczająca kompletnie odmieniła moją pielęgnację cery, a jedyne co mnie martwi, to konieczność jej wymiany co 3 miesiące. Używam jej wieczorem, by oczyścić cerę i dodatkowo usunąć pozostałości makijażu, a rano, aby pozbyć się nadmiaru sebum i "obudzić" twarz. Końcówka do masażu rewitalizującego sprawdziła się przed większym wyjściem, a końcówka do odświeżania okolic oczu - następnego dnia rano, kiedy spuchnięte oczy wymagały szybkiej pomocy.

Informacje techniczne

Urządzenie VisaPure Advanced jest wyposażone w spersonalizowaną technologię DualMotion. Co to oznacza? Każda końcówka posiada określony poziom drgań i obrotów, którą rozpoznaje uchwyt urządzenia. Prawidłowo wykonane zabiegi są zaprogramowane i opracowane przez specjalistów: 1 minuta na oczyszczanie, 3 minuty dla uzyskania optymalnych efektów masażu rewitalizującego i 30 sekund na odświeżanie delikatnych okolic oczu. Urządzenie wyposażono także w inteligentny zegar dla różnych partii skóry, który dzieli twarz na strefy i poprzez krótkie wstrzymanie działania sygnalizuje, że należy przejść do następnej strefy - można też regulować intensywność tych ruchów.

Zestaw zawiera:

  • szczoteczkę oczyszczającą
  • końcówkę do masażu rewitalizującego
  • końcówkę do odświeżania okolic oczu
  • ładowarkę
  • etui
  • paletkę

Philips VisaPure Advanced 3w1 produktem idealnym?

Moim zdaniem, urządzenie do pielęgnacji twarzy Philips VisaPure Advanced 3w1 to wbrew pozorom nie tylko pielęgnacyjny gadżet, lecz także uzasadniony i prawdopodobnie uzależniający pomocnik w walce z niedoskonałościami skóry. Warto wypróbować go z ulubionymi kosmetykami, bo zdecydowanie wzmacnia ich działanie, co widać już po kilku użyciach. Od zawsze borykam się z opuchniętymi oczami, zasinieniami i zmęczonym spojrzeniem, z którymi kosmetyki nie do końca sobie radzą. Końcówka do odświeżenia okolic oczu gwarantuje szybki, 30-sekundowy zastrzyk energii. To doskonały zamiennik chłodzących płatków pod oczy, które dotychczas były moim ratunkiem dla zmęczonych oczu. Zdecydowanie najprzyjemniejsze doznania zapewniła mi końcówka do masażu rewitalizującego. Po jej użyciu skóra jest bardziej jędrna, sprężysta, a dodatkowo... po jej użyciu poprawia się nastrój! Zdecydowanie jestem na tak, choć przyznaję, że początkowo byłam do tego urządzenia sceptycznie nastawiona. Niepotrzebnie i bezzasadnie!


Artykuł powstał przy współpracy z marką Philips.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Urządzenie musi być fantastyczne. Marzy mi się :)