POLECAMY

Sylwester 2012 - 2013 - makijaże i fryzury

To jak będziesz wyglądać na powitanie Nowego Roku, warto zaplanować wcześniej. Skorzystaj z naszych wystrzałowych propozycji i wybierz fryzurę oraz makijaż dla siebie!
Sylwester 2012 - 2013 - makijaże i fryzury fot. FREE

W Sylwestra makijaż i fryzura powinny być naprawdę wystrzałowe. Warto więc, abyś dobrze przemyślała swoją stylizację na tę noc. Zapoznaj się z propozycjami 7 szałowych makijaży, jakie dla Ciebie wybraliśmy. Zerknij też na nasze sylwestrowe fryzury.

Nie bój się nieco mocniejszego makijażu. Przećwicz tylko wcześniej w domu jego nakładanie - takich rzeczy nie zostawiaj na ostatnią chwilę. W na pożegnanie 2012 roku i przywitanie roku 2013 proponujemy m.in. wielobarwne smoky eyes z pokazu Roberto Cavalli:

 

Zastanawiasz się nad sylwestrową fryzurą? Może w tym roku zrobisz sobie pełnego objętości koka lub modne warkocze? Możesz też ozdobić fryzurę diademem. Wybór należy do ciebie. Pamiętaj, że dobrze dobrana fryzura to połowa sukcesu.

Na końcu zadbaj o odpowiedni manicure. Lakier z brokatem, połyskujące diamenciki i finezyjne wzory są mile widziane. Możesz też pomalować paznokcie pod kolor sukienki, którą będziesz miała na sobie. Ważne tylko, aby dłonie były wypielęgnowane - nie zapominaj, że to Twoja wizytówka!


A po imprezie... sprawdź, jak ukryć zmęczenie i w 2013 roku wyglądaj zawsze świeżo i promiennie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)