Świeżo o każdej porze dnia

Już nie tylko dzięki kosmetykom pielęgnacyjnym można rozświetlić cerę, usunąć z niej oznaki stresu czy zmęczenia, odmłodzić rysy twarzy.

Już nie tylko dzięki kosmetykom pielęgnacyjnym można rozświetlić cerę, usunąć z niej oznaki stresu czy zmęczenia, odmłodzić rysy twarzy.

Letnie trendy w kosmetykach upiększających cerę - woda i światło
Przyglądając się fluidom i kosmetykom służącym do wykończenia makijażu proponowanym na ten sezon, można zaobserwować dwie wyraźne tendencje. Pierwsza z nich nawiązuje do wody - produkty zawierają jej w swoim składzie nawet powyżej 50 proc.! Są one silnie nawilżające i pozwalają skórze swobodnie oddychać. Jest to szczególnie istotne latem, kiedy nasza cera wystawiona jest na działanie ostrego słońca i klimatyzowanego powietrza.
Drugi trend związany jest ze światłem - powinno ono rzeźbić naszą twarz, optycznie niwelując oznaki zmęczenia. Produkty rozświetlające mają lekką konsystencję i zapewniają delikatny efekt. Podobają się nie tylko fankom kolorowych kosmetyków, ale także paniom ceniącym tzw. "no make up" - makijaż bez makijażu. Polega on na tym, by na pierwszy rzut oka wyglądać na nieumalowaną, a przy tym świeżo i atrakcyjnie. Chodzi o to, by podkreślić atuty swojej urody, ale na tyle subtelnie, by usłyszeć komplement:"Jak pięknie wyglądasz!", a nie "Ale jesteś pięknie umalowana".

Nowa seria kosmetyków rozświetlających
Odpowiedzią Vipery na nowe trendy jest seria kosmetyków rozświetlających AVANGARDE.
Zawarte w upiększającym fluidzie z rozświetleniem mikrocząsteczki dyskretnie tuszują mankamenty cery, odświeżają i odmładzają rysy twarzy. Dzięki nim twarz spowija subtelnie połyskująca, bursztynowa bądź różana mgiełka. Lekka konsystencja kosmetyku, uzyskana poprzez dużą zawartość wody, pozostawia jedwabiste uczucie na skórze. Substancje aktywne fluidu silnie nawilżają, odżywiają, chronią skórę przed wpływem wolnych rodników. Producent zaleca stosowanie kosmetyku na całą twarz bądź na wybrane jej fragmenty oraz dekolt.
Hydro-mus z rozświetleniem upiększającym twarz to produkt służący do wykończenia makijażu, który możemy stosować na odcinek między brwiami, skronie, nos, kości policzkowe, brodę. Hydro-mus, podobnie jak fluid, dostępny jest w dwóch odcieniach - złocistego beżu i różanym, szczególnie odświeżającym cerę. Zawarte w nim opalizujące perełki pięknie rzeźbią twarz światłem i delikatnym kolorem, a wyjątkowo lekka formuła czyni go idealnym kosmetykiem na lato. Oprócz niezwykłych walorów estetycznych, kosmetyk zapewnia skórze również pielęgnację i ochronę - działa łagodząco, regenerująco, tworzy na skórze naturalną barierę ochronną, chroniąc ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i nadmierną utratą wody.
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)