POLECAMY

Słoneczny makijaż oczu

Jeśli mocno przyciemniasz twarz, postaw na ciemny makijaż oczu i jaśniejszy odcień szminki - wtedy będzie naprawdę sexy!
Słoneczny makijaż oczu fot. FREE

Cienie w brązie
W przypadku makijażu brązującego nie szlej z ostrymi kolorami na powiece. Im ciemniejszy odcień pudru, tym bardziej tandetnie będą wyglądały cienie różowe, niebieskie, białe lub jasnozielone. Bronią się te w kolorze ciemnego fioletu i zieleni. Ale najlepiej z opaloną skórą komponują się wszystkie odcienie złota, brązu i miedzi. Dobrze sprawdzają się cienie mocno połyskujące i opalizujące.


Kreski i kredki
Na opalonej skórze (nawet jeśli opalenizna pochodzi z kosmetyków) rzęsy i brwi wydają się jaśniejsze, co zmienia wygląd całej twarzy na bardziej świeży, wakacyjny. Jeśli chcesz zachować równowagę w makijażu, postaw na ciemne kreski. Kredką (najlepiej w odcieniu intensywnego brązu) przyciemnij brwi. Do obrysowania oka użyj eye-liner (w pisaku lub cieniu) lub czarnej miękkiej kredki.


Czarny tusz
Jest idealnym wykończeniem opalonego make-upu. Polecamy tusze z białą bazą - pogrubiają rzęsy i dodatkowo przedłużają trwałość mascary. Jeśli nie masz tuszu z bazą, zastosuj stary sposób makijażystów: wytuszuj najpierw górne rzęsy, potem dolne (jedną warstwą). Na koniec jeszcze raz przeciągnij tuszem górne rzęsy (drugim pociągnięciem możesz zaakcentować same ich końcówki). Im ciemniejszych pudrów brązujących używasz, tym mocnej powinnaś pomalować oczy.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 lat temu
ja wole nawet w lato oczy na tzw.przydymione oczy :D ach ta gleboka czern i kocie spojrzenie :D