POLECAMY

Rzęsy na studniówkę lub bal gimnazjalny

Makijaż na szkolny bal czy inną imprezę dla gimnazjalistek lub licealistek nie powinien być zbyt wyzywający. Jak zapewnić sobie niesamowicie gęste i długie rzęsy, a przy tym nie przestraszyć szanownego grona pedagogicznego? I... żeby problemów z rozpoznaniem nas pod grubą warstwą make-up'u nie miał ten fajny kolega ze szkolnej ławki? Możesz wypróbować nowoczesną metodę zagęszczania i przedłużania rzęs, która sprawi, ze twoje spojrzenie będzie wyjątkowo magnetyzujące.
Rzęsy na studniówkę lub bal gimnazjalny fot. Biar Beauty Group

Studniówka czy impreza gimnazjalna to bal nad bale. Nic dziwnego, że chcemy wystąpić na niech w olśniewającej stylizacji. Czy założysz długą wystrzałową suknię, czy elegancką małą czarną, całości musi dopełnić staranny i wyjątkowy makijaż, w którym na pierwszym planie pozostaje wyraziste spojrzenie.

Zobacz też: Makijaż na sylwestra i karnawał - nasze typy (foto!)

Jak radzą styliści marki Nouveau Lashes, makijaż studniówkowy musi być ultra elegancki i wyrazisty, ale jednocześnie modny, czyli podkreślający przede wszystkim spojrzenie. Oko na studniówkę 2012 zyskuje wyjątkową oprawę dzięki długim i podkręconym rzęsom. Jeśli chcesz przyciągać uwagę modną oprawą spojrzenia, możesz wybrać nową błyskawiczną metodę przedłużania, pogrubiania i subtelnego podkręcenia rzęs Blink & Go. Aplikacja rzęs Blink & Go pozwoli ci w ciągu 30 minut stworzyć olśniewającą stylizację - nadać Twoim oczom wyrazistości i podkreślić ich oprawę.

Makijaż na studniówkę 2012 lub bal gimnazjalny 2012

Możesz mieć tak gęste rzęsty na studniówkę lub szkolny bal

Zobacz też: Stylizacja rzęs: długie, pogrubione i kusząco podkręcone (foto!)

W przypadku metody Blink & Go masz ogromną swobodę w doborze grubości i długości aplikowanych rzęs, a także dowolność w wyborze ich koloru. Wytworny efekt pięknego spojrzenia można stworzyć, stosując rzęsy klasycznie czarne lub wyjątkowo kolorowe. Jeśli decydujesz się na balową maksi sukienkę, wybierz naturalne i wyraziste spojrzenie uzyskane dzięki przedłużeniu rzęs aplikacją tych w naturalnej czerni. Jeśli natomiast wybrałaś na tę okazję minimalistyczną kreację w czerni, swoją stylizację koniecznie uzupełnij o komponowane z rzęsami w wybranym kolorze. Kolor pojawia się jako delikatny refleks świetlny nadający rzęsom wielowymiarowości i tajemniczego charakteru. Nouveau Lashes proponuje rzęsy we wszystkich odcieniach tęczy - najnowszy trend to dopasowanie ich do koloru tęczówki.

Zobacz też: Papierowe rzęsy Paperself - pomysłowy makijaż

Po założeniu rzęs Blink & Go nie jest już konieczne stosowanie maskary, tak jak i mocnej pomadki. Do tak bogatej oprawy oczu pasują już tylko delikatnie podkreślone usta. Stylizacja spojrzenia z Blink & Go ma jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę - makijaż oczu przez całą noc pozostaje ciągle tak samo piękny i perfekcyjny, nie są w stanie zaszkodzić mu nawet najbardziej szalone tańce.

Zobacz też: Makijaż na studniówkę - nietypowy i oryginalny (foto!)

Makijaż na studniówkę 2012 lub bal gimnazjalny 2012

Przedłużone i zagęszczone rzęsy metodą Blink & Go

Dzięki tej metodzie spojrzenie staje się uwodzicielskie i kuszące, a wszystko bez potrzeby wykonywania wielogodzinnego zabiegu. I tylko Ty będziesz wiedzieć, że aby uzyskać tak zjawiskowy efekt wystarczyła krótka wizyta u kosmetyczki lub fryzjera - na stronie biarbeauty.com możesz sprawdzić, czy Twój ulubiony salon proponuje już to rozwiązanie. Efekt utrzymuje się dwa tygodnie - po tym czasie rzęsy zdejmuje osoba, która wykonała aplikację.

Cena aplikacji: od 190 do 360 zł (w zależności od miejsca).

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)