POLECAMY

Kosmetyczny zamiennik: rozświetlacz Mary Lou The Balm

Różnica w cenie jest kolosalna. A w jakości?
Kosmetyczny zamiennik: rozświetlacz Mary Lou The Balm fot. FREE

Uwielbiamy rozświetlacze. Dodają twarzy świeżości i dziewczęcości. Pięknie modelują kości policzkowe i razem z różem i bronzerem mogą zdziałać cuda. Do niedawna naszym absolutnie ulubionym pudrem rozświetlającym był kultowy już produkt marki The Balm - Mary Lou.

Rozświetlacz dostępny jest w trzech odcieniach, ale właśnie Mary Lou jest najbardziej pożądany (dostępny jest jeszcze różowy i brązowy). Kosztuje 89 zł. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że spokojnie starcza na pół roku codziennego używania, nie jest to dużo. Mimo tego podjęłyśmy się znalezienia tańszego odpowiednika. Co się okazuje? Dostępna w drogeriach Rossmann polska marka Lovely ma niemal taki sam ideał.

Różnica jest jedynie w konsystencji - Mary Lou jest kremowy i można nakładać go również na mokro, ten od Lovely jest suchy i nakładamy go wyłącznie pędzlem. Efekt? Bardzo zbliżony - kolory rozświetlaczy są niemal identyczne. Lovely występuje w dwóch odcieniach - gold i silver, my zdecydowanie polecamy ten złoty. Cena? 9,49 złotych. Brzmi dobrze prawda?

Więcej o kosmetykach:

Pastelowe kosmetyki na lato
Najlepsze kosmetyki do pielęgnacji twarzy
Matowe szminki na lato

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Makeup Revolution Golden Lights też jest bardzo podobno bo miałam okazję obydwu używać i naprawdę podobieństwo na 5+ chociaż też z Makeup R może trochę bardziej złoty. ale nie miałam jak sprawdzić dokładnie bo zamawiałam online na TopDrogeria.pl więc mój błąd ale za tą cenę polecam spróbować.