Relacja z Porsche Open

Relacja z Porsche Open

W dniach 21-29 lipca w Poznaniu, mieście, które przyciąga wiele wydarzeń sportowych odbył się turniej Porsche Open Chellenger.
/ 23.05.2008 11:09
Relacja z Porsche Open
Turniej został rozegrany na jednym z najpiękniejszych tenisowych obiektów w kraju, w Lasku Golęcińskim na wielkich terenach klubu sportowego Olimpia Poznań. Przez cały tydzień rywalizowało ponad 40 zawodników takich, jak Dominik Hrbaty, Łukasz Kubot, zwycięzca Raemon Sluiter, Adam Chadaj czy Julio Silva.

Na terenie obiektu tenisowego usytuowane było miasteczko sponsorskie, gdzie wystawiali się sponsorzy, między innymi Cromapharma producent preparatów Synocrom. Do soboty zostały rozegrane wszystkie mecze eliminacyjne. Niedziela była bardzo ciepła i słoneczna, pomiędzy półfinałami oraz finałami odbył się turniej deblowy VIP, który komentował Cezary Pazura wraz z Wojtkiem Fibakiem, a rywalizowali między innymi Mariusz Czerkawski i Agata Konarska. 

    Turniejowi towarzyszyło wiele imprez. Po zakończonych rozgrywkach można było spotkać się na wieczorze Porshe Art w Bażanciarni czy na bankiecie turniejowym w Hotelu Park. Na turniej przyjechało wiele gwiazd, ludzi telewizji i biznesu. Nie zabrakło Alicji Reslich-Modlińskiej, Cezarego Pazury, Wojtka Fibaka, organizatorów Krzysztofa i Michała Jordanów czy Sebastiana Kulczyka, Tomasza Stotingera, Urszuli Dudziak, gościem specjalnym był Mariusz Czerkawski.

W sobotę 28 lipca, dzięki uprzejmości organizatorów, Cromapharma zorgaznizowała w namiocie Porshe Open prezentacje o stawach i problemach z nimi związanymi.
Prowadzący, dr Spławski przeprowadził dość trudną i medyczną prezentację w tak interesujacy sposób, że oprócz zaproszonych lekarzy do namiotu przybyło wiele młodych osób oraz zawodników, którzy zostali po zakończeniu, żeby zadać mu pytania odnośnie urazów i bóli jakie mają.

W miasteczku sponsorkim Cromapharma rozdawała wszystkim piłeczki golfowe z logiem Synocrom oraz białe parasole, które były na wagę złota, nie tylko z powodu deszczowej pogody, ale również niespotykanych rozmiarów. Ulotki Synocrom szybko zniknęły z powodu zainteresowania po workshopie.

Cromapharma jako jeden z głownych sponsórów miała możliwość uczestniczenia we wszystkich wydarzeniach Porsche Open. Jako producent preparatów dostawowych na bazie kwasu hialuronowego Synocrom oraz Synocrom Forte, uważamy że wspomaganie takich imprez to nasz obowiązek. Crompharma,  której misją jest informowanie i pomaganie ludziom z dolegliwościami i chorobami stawowymi chce być aktywna w medycynie sportowej, dlatego postanowiliśmy czynnie uczestniczyć w imprezach Porshe Open oraz wielu innych imprezach sportowych. Szczególnie bliski jest nam tenis, golf czy narciarstwo, dyscypliny, które nadwyrężają stawy, w czym my możemy pomóc. W przyszłym roku chcielibyśmy objąć patronat nad zapleczem medycznym całego turnieju. Już we wrześniu tego roku w Poznaniu odbędzie sie puchar Davisa, na którym też chcemy być obecni.Zapraszamy do małej galerii zdjęć.

Więcej informacji znajdą Państwo na www.porscheopen.pl

Zobacz zdjęcia z imprezy Porche Open: