Przyklejanie wargi klejem fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Przyklejanie górnej wargi klejem do rzęs jako powiększenie ust

Jedna z Instagramerek wpadła na niekonwencjonalny pomysł powiększania ust. Przykleiła sobie górną wargę do skóry pod nosem... klejem do rzęs. Brak słów.
Małgorzata Machnicka / 18.09.2019 12:28
Przyklejanie wargi klejem fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Piękne, pełne usta są atrybutem, który dodaje kobiecie seksapilu i atrakcyjności - bez dwóch zdań. Niestety, nie każda z nas może się takimi ustami pochwalić. Ale też nie każdej to przeszkadza.

Niektóre kobiety (najczęściej te, które po prostu na to stać), aby spełnić swoje marzenie, decydują się na wybrany zabieg z zakresu medycyny estetycznej - i nie mamy nic przeciwko temu, o ile wszystko jest robione z głową i w odpowiednich proporcjach. Gorzej, jeśli zaczniemy kombinować na własną rękę...

Niebezpieczny trend na Instagramie

Chęć posiadania pełnych ust zaprowadził jedną z Instagramerek w niebezpieczne rejony, a wymyślony przez nią trend, szybko podchwycił cały Instagram. Na czym polega? Na przeklejeniu górnej wargi do skóry pod nosem za pomocą kleju do rzęs. Brzmi głupio, prawda? I tak samo wygląda.

Czym to grozi? Istnieje szansa, że przy odklejaniu przyczepionej do skóry pod nosem wargi, skóra ulegnie rozerwaniu. W niektórych przypadkach, stosowanie mocnego kleju może powodować groźne poparzenia.

Piszemy o tym ku przestrodze. I z pewną refleksją, że kobiety w pogoni za ideałem są w stanie zrobić naprawdę wszystko. Szkoda tylko, że wyłącznie jeśli chodzi o wygląd.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She’s SHOOK 🤣🤣 #repost @slave2beauty

Post udostępniony przez WAKE UP AND MAKEUP (@wakeupandmakeup)

Czytaj także:
Znana sieciówka znika z Polski. O jaki sklep chodzi?
Kultowe sneakersy Fila w Lidlu!