POLECAMY

Przedłużanie rzęs

Teraz rzęsy można przedłużyć bez stosowania mascary. Nie musisz nerwowo przyklejać ich tuż przed imprezą. Zrobi to za ciebie kosmetyczka – raz i porządnie.
Przedłużanie rzęs fot. FREE
Sprawdziłam technikę półtrwałego przedłużania rzęs metodą Nouveau Lashes. Polecam!


Długie, idealnie rozczesane rzęsy to coś, z czym mam największy kłopot, jeśli chodzi o malowanie. Nie dlatego, że nie wiem, jak je uzyskać, ale głównie dlatego, że wymaga to trochę czasu – a rano zwykle mam 5 minut na zrobienie całego makijażu.


Dlatego z entuzjazmem poddałam się technice przedłużania rzęs metodą Nouveau Lash, której ambasadorką jest Victoria Beckham (fakt, jej rzęsy na zdjęciach zawsze są perfekcyjne). Nie zraziła mnie nawet długość trwania zabiegu – aż 3 godziny musiałam spędzić na leżąco z zamkniętymi oczami. W tym czasie doświadczona kosmetyczka z salonu Malayka w Warszawie doklejała do moich prawdziwych rzęs sztuczne – włosek po włosku (na każde oko poszło aż 80!).


To naprawdę koronkowa robota. Rzęsy dostępne są w różnych długościach, grubościach i kolorach. Mnie kosmetyczka zaproponowała rzęsy 11 mm (1–2 mm dłuższe od naturalnych), na najmniejsze włoski – 10 mm. Dzięki temu efekt jest spektakularny, ale ciągle bardzo naturalny. Po przyklejeniu ostatniej rzęsy jeszcze tylko ostateczne rozczesanie i rozdzielenie włosków i voila! Nie mogę uwierzyć własnym oczom. Wyglądam jak... Victoria Beckham (no, przynajmniej od dolnej powieki do linii brwi!).


Do końca dnia mam nie moczyć rzęs (są wodoodporne, ale klej musi się dobrze utwardzić), dobrze jest też jakieś dwa dni odczekać z wyjściem na basen. Rzęs nie trzeba malować (są superczarne, a dzięki sprytnemu wklejeniu nie widać spod nich moich prawdziwych – dosyć jasnych), ale jeśli masz na to ochotę
– użyj mascary zmywalnej wodą (możesz kupić specjalną tej samej marki). Nią też maluj dolne rzęsy (do nich nie przykleja się włosków).


Na jak długo starcza efekt? Na około trzy miesiące, bo tyle średnio trwa cykl życia naturalnych rzęs – te sztuczne wypadają razem z nimi. Aby go przedłużyć, warto co 2–3 tygodnie chodzić na uzupełnianie rzęs (wtedy zwykle przykleja się ok. 8–10 włosków na oko). Co jeszcze jest fajne – rzęsy są niewyczuwalne.


Jak je nosić?
Rzęsy Nouveau Lashes wykonano z jedwabnych włókien syntetycznych – są lekkie i elastyczne. Klej jest bezwonny, nie wypłukuje się i nie wykrusza. W salonie możesz też kupić specjalny utrwalacz do domu (co 3 dni smarujesz nim rzęsy, wzmacnia klej) i czarną mascarę zmywalną wodą (rzęsy są wodoodporne, przy demakijażu nie musisz trzeć oka, poza tym niektóre zmywacze mogą osłabiać klej).


Nasza ocena
Efekt jest naprawdę spektakularny, a noszenie rzęs bardzo wygodne. Przede wszystkim dlatego, że nie musisz ich malować. Jedyny minus – wysoka cena zabiegu.


Gdzie i za ile:
Malayka Beauty Center,
ul. Grzybowska 63 (hotel Hilton), Warszawa,
tel. 022 331 25 25, 022 331 65 65,
www.malayka.pl.
Cenna: 1100 zł, uzupełnianie – 11 zł/rzęsa, zdjęcie rzęs – 165 zł.

Pozostałe adresy salonów wykonujących przedłużanie rzęs tą metodą: www.biarbeauty.pl.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (13)
/5 lat temu
ech nie ma to jak w Warszawie Malayka v-spa Rondo 1
/5 lat temu
ech nie ma to jak w Warszawie Malayka v-spa Rondo 1
/5 lat temu
Zapraszam wszystkie Panie na zabieg do studia Escad'a Szczecin w 50 minut będziesz miała piękne rzęsy jak własne jedwabne lub naturalne za 100 zł 601612946 Julia
POKAŻ KOMENTARZE (10)