Produkty do stylizacji Philips

Coraz bliżej… karnawał. Karnawał to czas zabawy. Niezależnie od tego, czy w planach mamy elegancki bal, dyskotekę czy domową imprezę, powinnyśmy wyglądać atrakcyjnie. Lekka opalenizna, stylowa fryzura i dopracowany strój nigdy nie wychodzą z mody.
/ 03.12.2007 21:46
Coraz bliżej… karnawał. Karnawał to czas zabawy. Niezależnie od tego, czy w planach mamy elegancki bal, dyskotekę czy domową imprezę, powinnyśmy wyglądać atrakcyjnie. Lekka opalenizna, stylowa fryzura i dopracowany strój nigdy nie wychodzą z mody.

Naszym stylistą w przygotowaniach do karnawałowych szaleństw może zostać gama produktów Philips w składzie: prostownica, solarium do twarzy, mini trymer i żelazko.

Fryzura to podstawa. Odpowiednio ułożona fryzura nie tylko sprawi, że będziemy lepiej wyglądać, ale może nam także dodać pewności siebie. Włosy proste, a może kręcone? Gdy już zdecydujemy się na najlepszy dla nas wariant, pozostaje tylko wybrać właściwe urządzenie.

Prostownicę do włosów HP 4688 Philips polecamy tym paniom, które zdecydowały, że podczas nadchodzącego karnawału fale i loki są nie dla nich. Model wyposażony jest w dwie płytki – pierwsza ceramiczna prostuje włosy, a druga marmurowa schładza je pochłaniając nadmiar ciepła i chroniąc przed zniszczeniem. Do wyboru mamy aż 25 ustawień temperatury, do której prostownica rozgrzewa się zaledwie w 30 sekund. Sugerowana cena detaliczna: 399 zł.

Prostownica wielofunkcyjna HP 4681 SalonStraight Freestyle, wyposażona w trzy nasadki, będzie idealna dla osób, które chcą mieć swobodę w wyborze swojej fryzury. Dobierając odpowiednie końcówki możemy prostować włosy, układać małe i sprężyste loczki lub modelować delikatne fale oraz wielowarstwowe fryzury o dużej objętości. Wysoka temperatura pracy urządzenia pozwoli nam uzyskać długotrwały efekt. Sugerowana cena detaliczna: 239 zł.

Aby na balu nie wypaść blado. W czasie karnawału promieni słonecznych mamy jak na lekarstwo. Jeżeli chcemy nadać naszej skórze twarzy odrobinę brązowego odcienia, z pomocą przyjdzie nam minisolarium do twarzy HB 172 Philips. Urządzenie to nie tylko poprawi wygląd naszej cery, ale też przyjemnie rozgrzewa w zimne zimowe dni. Specjalna regulacja kąta nachylenia obudowy umożliwia korzystanie z solarium, gdy jest ustawione na stole. Wbudowany timer pomoże nam wybrać czas naświetlania. W zestawie znajdziemy także dwie pary okularów ochronnych. Sugerowana cena detaliczna: 349 zł.

Liczy się każdy detal. Aby naszego pięknego wyglądu nie popsuł żaden, nawet najmniejszy drobiazg, możemy skorzystać z minitrymera HP 6390 Philips. Za pomocą jego krótkiej lub długiej nasadki tnącej możemy wyregulować kształt naszych brwi lub usunąć niepożądane włoski na twarzy i szyi. Do zestawu dołączony jest także regulowany grzebień do przycinania i modelowania. Trymer jest bardzo lekki i jest zasilany bateriami. Sugerowana cena detaliczna: 85 zł.

Karnawałowa kreacja doprasowana w każdym calu. Jak mówi przysłowie, diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego nic nie popsuje tak efektu jak wygnieciona suknia. Żelazko GC 4440 lub GC 4430 Philips pomoże nadać naszemu strojowi doskonały wygląd. Urządzenia wyposażone są w system Ionic Deep Steam, dzięki któremu w procesie jonizacji wytwarzana para jest gęsta i wnika do trzech razy głębiej w tkaninę. Żelazka posiadają również stopę SteamGlide, która jest odporna na zrysowania i dzięki silikonowej powłoce ma o 20% lepszy poślizg. Jej duże otwory sprawiają, że para lepiej dociera do najbardziej zagniecionych fragmentów tkanin. Końcówka stożka parowego Steam Tip zapewnia czterokrotnie więcej pary z przodu stopy, przez co dokładnie wyprasowane będą szwy, kołnierzyki, mankiety czy inne trudno dostępne części stroju. Sugerowana cena detaliczna: 529 zł (GC 4430) i 429 zł (GC 4430).

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) jest światowym liderem w ochronie zdrowia, oświetleniu oraz technologii, dostarczając urządzenia, usługi oraz rozwiązania zgodne z przyrzeczeniem marki „sense and simplicity”. Philips, z centralą w Holandii, zatrudnia około 128 100 pracowników w ponad 60 krajach na całym świecie. W 2006 roku światowa sprzedaż Philips osiągnęła 27 mld Euro. Philips jest światowym liderem na rynku diagnostycznego sprzętu medycznego, systemów monitorowania stanu zdrowia pacjenta, energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, drobnego AGD oraz elektroniki użytkowej.

Dodatkowe informacje na stronach www.philips.com/newscenter lub www.pr.philips.pl