POLECAMY

Pomarańczowy cień i niebieska kreska - krok po kroku

Chcesz mieć nowoczesny makijaż? Wypróbuj pomarańczowy cień i niebieską kreskę na powiekach! Zobacz, jak to zrobić krok po kroku. Niebieska kreska i intensywny kolor na oku nie są wcale takie trudne. Nasi wizażyści radzą jak wykonać ten nowoczesnych makijaż inspirowany retro. Makijaż wykonali wizażyści z teamu Make Up Store; fotografował Hadrian Kubasiewicz; pozowała Candy Girl; do makijażu użyto kosmetyków Make Up Store.

Pomarańczowy cień i niebieska kreska - krok po kroku
Krok 5. Na linii wodnej oka malujemy białą kreskę w celu rozświetlenia oka oraz jego powiększenia. Na górną powiekę nakładamy 2 wymieszane ze sobą cienie (pomarańczowy – Sunrise i żółty Ra). Rozcieramy je na górnej powiece aż do załamania (pamiętamy o tym by cienie nie były nałożone graficznie – granice powinny być delikatnie roztarte). Na dolnej powiece robimy to samo – najintensywniejszy kolor nakładamy w zewnętrznym kąciku by barwy płynnie przechodziły do najjaśniejszego koloru w wewnętrznym kąciku. Krok 6. Wykonujemy klasyczną kreskę na górnej powiece - zakończoną przysłowiowym ogonkiem. Kolor kreski jest intensywnie ciemno niebieski w tym wypadku wykonaliśmy go przy użyciu dwóch produktów: płynu Mixing Liquid zmieszanego z pokruszonym cieniem Microshadow Aquarius. Kreska pięknie wydłuża oko i nadaje szlachetności.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
barbzo fajny i iteresujący makijaz .kolory sa swietnie dobrane ..jak go sobie zrobiłam to ztwierdziłam ze to wygloda swietnie ...polecam