POLECAMY

WOW! Tusz do rzęs, którego możesz nie zmywać przez 3 tygodnie!

Wiedziałaś, że taki istnieje?
WOW! Tusz do rzęs, którego możesz nie zmywać przez 3 tygodnie! fot. FREE

O przedłużaniu rzęs metodą 1:1, 2:1 czy 3:1 z pewnością już słyszałyście. Wiecie też, że przedłużone rzęsy mogą być wykonane z materiałów syntetycznych, jedwabiu czy futra norek. Ale czy słyszałyście o tuszu do rzęs, który odpowiednio nałożony w salonie może wytrzymać na nich 3 tygodnie? Zapytacie, czym to się różni od standardowego przedłużania rzęs. Przede wszystkim ceną. Pierwsze założenie rzęs metodą 1:1 kosztuje średnio 300 zł, a uzupełnienie 200 zł. Sporo prawda? Zwłaszcza, że to wydatek mniej więcej raz na 3 tygodnie. Zabieg z nałożeniem na rzęsy półtrwałego tuszu kosztuje średnio 60-80 zł! Ma jeszcze jedną zaletę, upiększanie rzęs tą metodą zajmuje 3 razy mniej czasu!

Półtrwały tusz do rzęs - jak to działa?

Tusz utrzyma się do 3 tygodni jeśli będziesz o niego odpowiednio dbać. Zresztą, tak samo jest przy doklejanych rzęsach z jedwabiu czy norki. Tusz jest wodoodporny i jest nakładany warstwowo – dwie warstwy dają bardzo naturalny efekt, a cztery piękne, mocne podkreślenie. Po okresie 3 tygodni tusz usuwany jest u kosmetyczki (wizyta wliczona w cenę zabiegu). Zabieg usuwania trwa ok. 10 minut.

Jak dbać o rzęsy?

Przez pierwsze 2 dni nie myj oczu ani rzęs ciepłą wodą, unikaj pływania, sauny i zajęć mogących powodować pocenie się. Po okresie 2 dni nie zakrywaj okolicy rzęs, unikaj spania twarzą do poduszki, nie pocieraj oczu lub rzęs. Nie próbuj samemu zdjąć tusz – może to doprowadzić do wypadania tych naturalnych!

W całym okresie użytkowania półtrwałego tuszu, stosuj wyłącznie kosmetyki do demakijażu na bazie wody, w okolicy oczu nie stosuj produktów zawierające oleje. Codziennie rano oraz po każdym myciu twarzy delikatnie rozczesz rzęsy.

Przeciwwskazania? Alergia na jakikolwiek ze składników, ciężkie podrażnienia skóry w okolicy oczu, zapalenie skóry lub infekcja okolic oczu, tiki, silna klaustrofobia, zespół suchego oka.

Więcej o kosmetykach:

Polskie kosmetyki, których na pewno nie znasz
Kultowe korektory pod oczy
Metaliczne kredki do oczu na lato

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/2 lata temu
Dori, jakiego tuszu używasz?;)
/2 lata temu
Ile roboty przy takim tuszu:P Lekka przesada, w śnie nie da rady się tak upilnować żeby przypadkiem nie spać twarzą do poduszki xD Niezbyt zachęcająca recenzja:/ Ja nie wyobrażam sobie spać w takim makijażu oka xD zdecydowanie wole swój tusz do rzęs, świeżo nałożony rano i który trzyma się cały dzień bez żadnego kruszenia :) a i efekt sztucznych rzęs można spokojnie nim uzyskać przy odrobinie wprawy ;)
/2 lata temu
Co ma klaustrofobia do rzęs?
POKAŻ KOMENTARZE (6)