POLECAMY

Podwójna ciągła, czyli eyeliner nieco inaczej

Nie przewidziało Ci się - na jej powiece naprawdę są dwie linie. Szokujące? Być może. Intrygujące? Jak najbardziej!
Podwójna ciągła, czyli eyeliner nieco inaczej fot. FREE

Dopiero, co nauczyłaś się poprawnie rysować eyelinerem na powiece jedną prostą linię, a tu.... trzeba opanować sztukę malowania dwóch? Spokojnie - ta umiejętność na pewno się przyda. A tym razem jednak naprawdę warto wiedzieć, jak to się robi. Dwie linie wyglądają bowiem niezwykle intrygująco i stanowią oryginalną propozycję makijażu na wieczorne wyjście.

Tzw. "jaskółki" nadają oku seksowny, koci kształt. A w liczbie podwójnej efekt jest jeszcze mocniejszy! Aby zrobić taki makijaż oczu, narysuj najpierw zwykłą kreskę. Następnie bardzo ostrożnie - dorysuj na linii przy końcu i na ukos dwie małe kropki, które wyznaczą drugą linię. Potem wystarczy je tylko połączyć. I pamiętaj tu liczy się precyzja w przeciwnym wypadku będziesz musiała zaczynać od początku!


Podwójne kreski narysowane eyelinerem mogą być cieńsze, wtedy efekt będzie subtelniejszy, lub grubsze - będzie bardziej wyraziście i sexy. Przy podwójnych liniach zrezygnuj jednak z mocniejszego zaznaczania ust - pomadka w beżowym kolorze w zupełności wystarczy.

Jeśli masz wprawę w posługiwaniu się eyelinerem sięgnij po kosmetyk we flamastrze, np. Estee Lauder Quick Thick Eyeliner. A gdy brak Ci zdolności makijażowych... wykorzystaj gotowe naklejki - te z podwójną linią kupisz w perfumeriach Sephora!SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
- Coś fantastycznego!!! :) No sesja nie z tej ziemi, pinwzaoe! Niesamowicie inspirująca, wbrew temu co widać na zdjęciach niezwykle wiosenna hehe i kolorowa! Cudo, cudeńko! :) Przysłowiowy majstersztyk! :)