Makijaż wykonany podkładem Match Perfection Rimmel fot. Pinterest

Rossmann przecenił najlepszy podkład drogeryjny na świecie prawie o 50%

Podkład Match Perfection Rimmel jest odpowiedni dla każdej skóry. Teraz kupisz go dużo taniej w Rossmannie. Został przeceniony z 40,99 zł na 22,49 zł.
Karolina Kalinowska / 27.06.2020 10:15
Makijaż wykonany podkładem Match Perfection Rimmel fot. Pinterest

Znalezienie idealnego podkładu to dla wielu kobiet jak wygrana w totka. Oczywiście w drogeriach i perfumeriach jest bardzo dużo kosmetyków, a każdy z nich (rzekomo) jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszej skóry. Tylko, gdy zaczynami ich używać okazuje się, że to jedno wielkie kłamstwo, a my znów dałyśmy się nabrać.

Gwarantujemy, że tym razem będzie inaczej. Podkład Match Perfection od marki Rimmel jest znakomity, a teraz został przeceniony w Rossmannie z 40,99 zł na 22,49 zł.

Match Perfection od marki Rimmel

Ten popularny brand ma w ofercie dużo innych fluidów, ale ten naszym zadaniem nie ma sobie równych. Świetnie radzi sobie z różnymi rodzajami skóry, jest niedrogi, wydajny, nie podkreśla suchych skórek i jest łatwy w aplikacji.

Jednym z naszych ulubionych podkładów do twarzy jest Match Perfection od marki Rimmel. Ten popularny brand ma w ofercie dużo innych fluidów, ale ten naszym zadaniem nie ma sobie równych. Świetnie radzi sobie z różnymi rodzajami skóry, jest niedrogi (kosztuje ok. 36,99 zł), wydajny, nie podkreśla suchych skórek i jest łatwy w aplikacji.

Jeżeli raz spróbujecie, to nigdy nie przestaniecie go kupować!

Jakiś czas temu wielkie koncerny kosmetyczne zaczęły wprowadzać do sprzedaży podkłady, które są dostępne w niezliczonej ilości kolorów, przeznaczone do skóry tłustej, mieszanej, normalnej lub suchej, a do tego wszystkiego jeszcze mają właściwości odmładzające, redukują przebarwienia i niedoskonałości skóry.

Czy dobry podkład faktycznie powinien spełniać te wszystkie zadanie? Naszym zdanie nie! Jego podstawową i najważniejszą funkcją jest maskowanie niedoskonałości i wyrównanie kolorytu skóry, a ten podkład robi to doskonale.

Czy warto kupować drogi podkład?

Kiedyś tak samo ulegałyśmy temu złudzeniu... Jeżeli kosmetyk jest drogi, to znaczy, że jest dobry. Przetestowałyśmy niezliczoną ilość podkładów, szminek, róży, kremów, balsamów i tuszy do rzęs. Zauważyłyśmy, że naprawdę jedno nie idzie w parze z drugim.

Bardzo często można spotkać się z opinią, że warto zainwestować w dobry podkład, bo przecież ten kosmetyk jest odpowiedzialny za wygląd naszej skóry. A dlaczego kosmetyk komercyjnej i ogólnie dostępnej marki nie może być dobrej jakości? Może, a Match Perfection od Rimmel jest tego najlepszym przykładem.

Więcej redakcyjnych testów kosmetyków: Przetestowałyśmy matowe szminki do ust! Zobaczcie, które warto wypróbować, a które lepiej omijać szerokim łukiem!Kosmetyczny hit za 15 zł! Ten korektor nie ma sobie równych...Dzięki tej maskarze zapomnicie o sztucznych rzęsach! Ten kosmetyk w dwa tygodnie stał się hitem Instagrama