POLECAMY

5 sposobów na piękne i długie rzęsy

Nasze naturalne sposoby aby mieć piękne i długie rzęsy. Przeczytaj nasze porady!
5 sposobów na piękne i długie rzęsy fot. FREE/ kolaż polki.pl

Zdradzamy 5 najlepszych sposobów na piękne i długie rzęsy. Zamiast narzekać na swoje słabe i rzadkie rzęsy zacznij działać. Oto nasze domowe sposoby aby poprawić kondycję rzęs.

1. Wazelina


Czy wiesz, że zwykła wazelina odżywia i pobudza do wzrostu rzęsy. Aplikuj ją za pomocą plastikowego grzebyczka najlepiej wieczorem. Wazelina ma działanie natłuszczające i ochronne.

2. Nie używaj zbyt często wodoodpornej maskary


Zmycie wodoodpornej maskary równa się mocne tarcie rzęs i przez to mogą one szybciej wypadać. Jeśli już musisz jej używać kupuj produkty do makijażu wodoodpornego. My jednak odradzamy zbyt często jej stosowania.

3. Olejek rycynowy

Tak, to świetne serum dla twoich rzęs. Wcieraj go we włoski najlepiej wieczorem przed pójściem spać. już po kilku tygodniach zobaczysz wyraźną różnicę.

4. Serum do rzęs


Mamy teraz na rynku wiele odżywek, które pielęgnują rzęsy. Dzięki regularnemu ich stosowaniu twoje rzęsy będą szybciej rosły i będą mocniejsze. Po 12-16 tygodniach uzyskuje się pożądany efekt.

5. Nie przesadzaj z sztucznymi rzęsami


Mimo, że sztuczne rzęsy wyglądają super, nie powinnaś nigdy w nich spać. Jeśli je zmywasz rób to delikatnie i nie na siłę, żałując kleju. Najlepiej stosuj do tego dwufazowe olejki do oczu.

Zobacz także:


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/4 miesiące temu
Serum zdecydowanie lepiej się sprawdza niż wszelkie oleje. Sama mam biotebal rzęsy xxl i działa rewelacyjnie. Rzęsy są widocznie dłuższe już po 3 tygodniach stosowania i przestały wypadać. Liczę na to, że kolejne tygodnie z tym serum dadzą mega efekt :)
/4 lata temu
używam serum beauty lash i faktycznie jest to preparat który działa, ale olejek rycynowy trochę uciążliwy w aplikacji, choć stosować nie zaszkodzi:)