Paznokcie maluj na ciemno!

Zapomnij o strażackiej czerwieni, robiąc manikiur. Hitem są ciemne paznokcie!
Paznokcie maluj na ciemno! fot. ONS
Nie bój się koloru na paznokciach! Pod warunkiem że nie jest to krwistoczerwony, bo ten kolor jest passé (tak samo jak długie szpony).

Teraz paznokcie powinny być ciemne (im ciemniejsze, tym lepsze) i koniecznie krótkie. Paleta pożądanych odcieni zaczyna się od głębokiej barwy wina, rozwija w odcieniach wiśni, śliwkowego fioletu, jeżyn, gorzkiej czekolady, a kończy na odcieniach nocnego nieba, szarości oraz smolistej czerni.

Takie kolory pasują przede wszystkim na wieczór, ale odważnym polecamy je także na dzień. Trzeba tylko pamiętać, że ciemne paznokcie wymagają idealnego manikiuru i precyzyjnego malowania.

Blisko ideału
Sposób na modne i piękne paznokcie:

1. Najpierw zrób manikiur, skróć paznokcie, odtłuść i wypoleruj płytkę paznokcia.

2. Użyj odżywki albo lakieru wygładzającego.

3. Ciemnym lakierem pomaluj paznokcie dwukrotnie.


Czarne są brzydkie? - podyskutuj na forum
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/10 lat temu
mieszkam w UK i niestety Panie bez wzgledu na swoj wiek preferuja ciemny lakier na krotkich paznokcich, ktore optycznie staja sie jeszcze mniejsze. Niesety "trendem" jest rowniez odpryskujacy lakier, wiec nie wyglada to elegancko, szczegolnie gdy wlascielkami sa kobiety po 40-stce.
/10 lat temu
ciemne też są ładne ale tylko wtedy gdy są perfekcyjnie pomalowane a co do długości podobaje mi sie średniej dlugości wtedy dloń sie lepiej prezentuje
/11 lat temu
Uwielbiam ciemne pazurki!Ostanio kupiłam granatowy i nosze go na moich panokciach od rana do wieczora! Uwielbiam ten trend!