POLECAMY

Parę minut dla urody

Współczesne kobiety muszą sztukę zarządzania czasem opanować do perfekcji. Każda minuta jest cenna, więc podczas codziennej pielęgnacji nie chcą tracić czasu i szukają kosmetyków, które działają szybko oraz kompleksowo.
Parę minut dla urody fot. serwis prasowy
Skóra starzeje się szybciej, niż myślisz. Zapewne żyjąc w pędzie, żonglując czasem między domem a pracą, nie zaprzątasz sobie tym głowy. Aż pewnego dnia spoglądasz w lustro i dostrzegasz pierwsze zmarszczki mimiczne. To najwyższa pora, aby przyjrzeć się swojemu stylowi życia i zadbać o odpowiednią pielęgnację, póki jeszcze nie jest za późno.

1. Spójrz w lustro
Przede wszystkim przyjrzyj się dokładnie swojemu odbiciu. Co widzisz w lustrze? Kurze łapki optymistki, a może zmarszczkę na czole od ciągłego martwienia się? Takie badanie ma na celu rozpoznanie obszaru, na którym oznaki starzenia będą widoczne najszybciej, abyś była tego świadoma i mogła o nie zadbać w szczególny sposób.

2. Zadbaj o siebie
Wiemy, jak ciężko wygospodarować chwilę dla siebie, ale to zaprocentuje w przyszłości. Najważniejsze, aby pamiętać o odpowiedniej diecie pełnej warzyw i owoców, o piciu wody oraz zielonej herbaty, rezygnacji z używek i jedzenia typu fast food. No i postaraj się wysypiać.

3. Bądź systematyczna
Działanie kosmetyków zwalczających oznaki upływającego czasu, możesz w pełni docenić dopiero po 3-4 tygodniach regularnego stosowania. Pamiętaj, więc o wklepywaniu odpowiednich preparatów codziennie - rano i wieczorem, a wkrótce zobaczysz efekty. Aby wspomóc działanie kosmetyku warto wieczorem, przed pójściem spać, wykonać mały masaż. Zajmie ci to tylko kilka minut, ale to wspaniały sposób na poprawę krążenia skóry. Masaż wykonuj zaczynając od brody i kierując się ku górze. Staraj się wykonywać delikatne, głaszczące ruchy.

4. Szukaj kosmetyków wielofunkcyjnych
To znaczy takich, które jednocześnie zwalczają na wszystkie oznaki starzenia się skóry. To pozwoli ci zaoszczędzić mnóstwo czasu! Polecamy serię Olay Total Effects. Dlaczego akurat ta linia - wyjaśnia Aleksandra Artiuch - kosmetolog i główny ekspert marki Olay: "Kosmetyki te pomagają wszechstronnie zadbać o zróżnicowane potrzeby skóry: sprawiają, że staje się lepiej nawilżona, ma ładniejszy koloryt, a zmarszczki stają się płytsze i mniej widoczne. To idealna propozycja dla tych z pań, którym zależy nie tylko na skutecznych, ale także wygodnych rozwiązaniach."


Więcej informacji o linii Olay Total Effects znajdziesz tutaj>>>

Na zdjęciu: aktorka Joanna Brodzik, która odnosi sukcesy zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Gwiazda wie, jak zadbać o urodę mimo natłoku zajęć. Ostatnio została ambasadorką marki Olay>>>
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)