Pani Lato

Pani Lato jest typem chłodnym, pełnym gracji i spokoju. W Polsce stanowią zdecydowaną większość. Charakteryzują je chłodne barwy. Nieładnie jest Pani Lato w ponurych mało nasyconych kolorach.
Pani Lato

Skóra: blada, porcelanowa lub bladoróżowa cera; opala się na chłody oliwkowy kolor; mogą występować piegi koloru szarego lub szarobrunatnego.

Oczy: niebieskie, szaro-niebieskie, zielone, odcień popielaty, jasny brąz

Włosy: odcień popielaty, najczęściej jednak jasny lub ciemny blond.

Kolory dla Lata: chłodne i nasycone, tj. fiolet, lila, śliwka, wrzos, stonowany róż, niebieski, szaro-niebieski, wszelkie odcienie szarości oraz kość słoniowa.

Makijaż dla Pani Lato

Ze względu na jasną karnację zaleca się stosowanie podkładów o lekkiej konsystencji w kolorze jasnego beżu. Róż do policzków stosujemy w kolorze stonowanym, przydymionym, lekko rozbielonym. Pomadka do ust o podobnym kolorze, co usta – w zimnej tonacji różu. Oczy malujemy kolorami o chłodnym odcieniu, pastelowym zabarwieniu np. przydymiony brąz, żółty, szary, fiolet, wrzos, zieleń turkusowa, wanilia, granat, antracyt, srebrny. Kredki do oczu w kolorach: szarym, niebieskim, turkusowym. Tusz do rzęs szary lub czarny. Dobrze wygląda w makijażu francuskim.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)