POLECAMY

Cera pięknie opalona

Gdy słońce zaczyna świecić mocniej, warto wspomóc swoją urodę brązującym kosmetykiem. Użyty w umiejętny sposób nada cerze delikatnie opalony wygląd.
Cera pięknie opalona fot. FREE/Imaxtree/kolaż Polki.pl
W upalne dni za cały makijaż wystarczy pięknie opalona skóra. Jednak nie polecamy wystawiania buzi na działanie promieni UV, tylko korzystanie z pudrów brązujących.

Jak opalić twarz pudrem brązującym:

  1. Zacznij od zmatowienia twarzy sypkim pudrem. Dzięki temu kosmetyk brązujący będzie wyglądał na niej bardziej naturalnie.
  2. Bronzer nakładaj dużym miękkim pędzlem na wystające partie twarzy –  policzki, czoło, brodę, a na koniec muśnij nos i uszy. Do lekko opalonej karnacji najlepiej pasuje róż w moreloworóżowym odcieniu.
  3. Jeśli przyciemniasz skórę twarzy, pamiętaj także o dekolcie i ramionach. Dzięki temu efekt będzie naturalny.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 miesięcy temu
Nic nie zastąpi pięknej , zdrowej naturalnej opalenizmy , nie wieże ze jakieś mazidło jest w stanie zastąpic pieknego lkoloru opalnizny słonecznej . Nie mówie tutaj o opalaniu się na skwarkę tylko o dlikatnej opaleniźnie a taka bardzo łatwo osiągnąć mając ze sobą dobry środek do opalania a takim niewątpliwie jest balsam do opalania Nivea Sun z faktorem 50+ . Dobra ochrona skóry nie przeskadzająca w opalaniu a dodatkowo świetnie nawilzająca formuła .