POLECAMY

Przegląd najnowszych odżywek do rzęs

Odżywka do rzęs wzmacnia rzęsy i zapobiega ich wypadaniu. Zobacz przegląd najnowszych odżywek do rzęs!
Przegląd najnowszych odżywek do rzęs fot. FREE/ kolaż polki.pl

Jak działa odżywka do rzęs?


Odżywki do rzęs mają za zadanie pobudzić procesy odpowiadające za wzrost rzęs, które dzięki temu stają się zdecydowanie dłuższe, mocniejsze i gęstsze. Odżywki zapobiegają ich wypadaniu i mocno je odżywiają. Stosowane regularnie najlepiej wieczorem przed pójściem spać pięknie je wydłużają. jeśli marzy Ci się wachlarz pięknych rzęs powinnaś wypróbować ten kosmetyk. Warto zainwestować w odżywkę do rzęs, ponieważ lepiej mieć naturalne rzęsy niż przyklejone kawałki plastiku. Bardzo często te sztuczne uszkadzają strukturę rzęs i powodują wypadanie naturalnych włosów. Niestety ale rzęsy żeby odrosnąć potrzebują co najmniej 3 miesięcy.

Na rynku mamy wiele odżywek z witaminami czy olipeptydami o właściwościach rewitalizujących. Przy wyborze powinnaś kierować się zawartością substancji takich jak : kolagen, elastyna czy pantenol.

Nasz wybór odżywek do rzęs:

  1. Idealne połączenie keratyny i argininy wspomaga wzrost rzęs. (odżywka do rzęs Eyliplex-2, Godskin, cena: 164 zł)
  2. Ekstremalnie skoncentrowana odżywka do rzęs. (odżywka do rzęs Newitalash, 230 zł)
  3. Odżywka zawierająca naturalne ekstrakty z liści Folium i wyciąg z koralowca. (odżywka do rzęs Xlash, cena: 199 zł)
  4. Odżywka z molekułami pochodnych nienasyconych karboksylowych wyciągów roślinnych.(odżywka do rzęs Revitalash, cena: 250 zł)
  5. Odżywka z kwasem hialuronowym mocno odżywiająca rzęsy. (odżywka do rzęs Advance Volumiere, Eveline, cena: 11 zł)

Zobacz także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/4 lata temu
ja używam refectocil beautylash growth booster - nie jest tania, ale moim zdaniem najlepsza, bo nie zawiera hormonu wzrostu (tak jak inne), więc nie muszę się martwić o skutki uboczne jej stosowania. efekt znakomity. polecam szczerze!
/4 lata temu
Dior nie robi odzywek do rzęs tylko pogrubiająca bazę pod tusz i ma ona nikłe właściwości odżywiające żeby nie powiedzieć żadne
/4 lata temu
Używałam firmy Eveline i sprawdzała się fajnie, jak na cenę 11zł daje dobry efekt. Kilka testowałam, ale jedynie ta wydaje mi się skuteczna.
POKAŻ KOMENTARZE (3)