POLECAMY

Odmładzający zabieg nawilżający

Nowe metody wygładzania skóry są bezpieczne i naprawdę skuteczne. Sprawdź!
Odmładzający zabieg nawilżający
Podczas zabiegu Hydrobalans do skóry podawany jest stabilizowany kwas hialuronowy Restylane Vital. Co go wyróżnia? Stopień zagęszczenia. Jest bowiem bardziej zwarty od tego stosowanego przy mezoterapii, ale zdecydowanie bardziej płynny od wypełniaczy zmarszczek.

Dzięki unikalnej formie może być podawany głęboko, do dolnych warstw skóry właściwej. Pozostając w tkankach, daje silną poprawę uwodnienia skóry oraz stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu (białka decydującego o napięciu skóry). W rezultacie podczas jednego zabiegu odnosisz dwie korzyści – poprawę nawilżenia i jędrności!

Siła kwasu
A konkretnie kwasu hialuronowego. Związek ten naturalnie występuje w naszej skórze. To głównie dzięki niemu jest ona odpowiednio nawilżona i napięta. Niestety, z biegiem lat i pod wpływem ekspozycji na słońce jego ilość w tkankach maleje. W efekcie skóra staje się wysuszona, traci napięcie, pojawiają się zmarszczki. Podany zewnętrznie błyskawicznie zwiększa ilość wody w skórze, poprawia jej jędrność i elastyczność. Znikają drobne zmarszczki.
- Dla kogo
Jesteś odpowiednią kandydatką, jeśli twoja skóra jest przesuszona, potrzebuje odświeżenia i zwiększenia napięcia, jeśli chcesz wyglądać młodziej. Hydrobalans pomoże również zwalczyć wysuszenie będące efektem intensywnego opalania się.
- Zabieg
Polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego do skóry właściwej za pomocą maleńkich, wielokrotnych nakłuć (możesz czuć coś w rodzaju ukąszeń komara). Po ostrzyknięciu całego obszaru (twarz, szyja, dłonie, dekolt) lekarz rozmasowuje materiał w tkankach. Grudki mogą być wyczuwalne pod skórą, ale nie są widoczne.
- Po zabiegu
Pojawi się obrzęk, a miejsca nakłuć mogą być zaczerwienione i wypukłe. Po blisko dwóch dniach ślady powinny zniknąć. Aby efekt utrzymał się jak najdłużej, unikaj przegrzewania skóry – nie opalaj się, unikaj sauny.
- Przeciwwskazania
Ciąża i okres karmienia piersią, aktywne infekcje skóry, zażywanie leków rozrzedzających krew, jak np. aspiryna.
- Efekt
Poprawę nawilżenia skóry zauważysz niemalże natychmiast. Wzrost napięcia pojawi się dopiero po kilku miesiącach. Najlepsze efekty uzyskasz, poddając się serii trzech zabiegów w odstępach 3–4-tygodniowych. Jednak ich ostateczna liczba dobierana jest indywidualnie.

Na co działa Hydrobalans:
* rewitalizuje skórę
* poprawia jej elastyczność i napięcie
* spłyca drobne zmarszczki
* dodaje skórze blasku
* wyraźnie odmładza

Czas: sam zabieg trwa ok. 20 min, ze znieczuleniem – pół godziny dłużej
Cena: ok. 750 zł za zabieg
Gdzie: Gabinet Kosmetyczny "Uroda", Warszawa, ul. Piękna 28/34 lok. 56, tel. 022 621 12 34
Konsultacja: dr Dorota Kwiatkowska, specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/4 lata temu
ja wykonuje super zabieg nawilzajacy odzywiajacy i zluszczajcy jednoczesnie!. Nazywa sie Hydrafacial i wykonuje go w klinice beautymed w warszawie. Jestem z niego bardzo zadowolona, bo efekty sa widoczne od razu po zabiegu! slyszalyscie tez o nim dziewczyny? jak wrazenia?
/10 lat temu
tylko pogratulować ceny i reklamy warszawce!