Oxygenetix Oxygenating Foudation fot. mat. prasowe

Niezwykły korektor

Na rynku jest wiele podkładów, które pozwalają zatuszować nawet dość znaczne niedoskonałości. Zaletą podkładu Oxygenetix Oxygenating Foudation jest to, że można go nałożyć na twarz od razu po zabiegu medycyny estetycznej, gdy ślady są najbardziej widoczne!
/ 20.05.2019 09:17
Oxygenetix Oxygenating Foudation fot. mat. prasowe

Laser, thermage, peelingi medyczne, mezoterapia igłowa, botoks, wypełniacze - upiększające efekty wszystkich tych zabiegów widoczne są dopiero po pewnym czasie. Bezpośrednio po nich twarz często wygląda nie najlepiej i musi trochę potrwać zanim ślady całkiem znikną. I tu z pomocą przychodzi Oxygenetix Oxygenating Foudation - korektor medyczny, który można stosować od razu po zabiegach medycyny estetycznej.

Oxygenetix nie tylko pomaga ukryć obrzęk, zaczerwienia, uszkodzenia skóry po zabiegu, lecz także wspomaga leczenie po zabiegach inwazyjnych. Kosmetyk zawiera opatentowaną formułę.

Kosmetyk oddycha wraz ze skórą, nie tworzy na niej maski, nie zatyka porów. Jest wodoodporny i sprawdza się również jako podkład do codziennego makijażu. Zawiera filtr SPF 25 (UVA/UVB).

Oxygenetix jest również dobrym rozwiązaniem dla osób ze schorzeniami skóry, takimi jak atopowe zapalenie skóry, blizny potrądzikowe, trądzik różowaty. Do wyboru mamy 7 kolorów, w dwóch odcieniach.

Oxygenetix Oxygenating Foudation 15 ml/300-370 zł. Można też poprosić o jednorazowe nałożenie kosmetyku na twarz bezpośrednio po zabiegu. Koszt wtenczas to ok. 15 zł.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)