POLECAMY

8 najważniejszych kosmetyków do pielęgnacji twarzy

Co znalazło się na tej liście?

Z waszym dużym zainteresowanie spotkał się tekst, który mówił o najważniejszych kosmetykach do makijażu. Idąc tym tropem, stworzyłyśmy listę najważniejszych produktów do codziennej pielęgnacji twarzy. Dzięki nim utrzymacie skórę w przyzwoitej kondycji!

7 najważniejszych kosmetyków do makijażu

Najważniejsze kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Oczywiście to podstawowe produkty, które powinna stosować każda kobieta. Na pierwszym miejscu stawiamy oczyszczanie twarzy. Naszym zadaniem płyn micelarny, żel do mycia twarzy i tonik powinny być w każdej łazience.

Do tego należy dodać jeszcze krem na dzień, najlepiej z filtrem przeciwsłoneczny, regenerujący krem na noc i serum. Warto również zadbać o delikatną skórę ust - odżywczy balsam to podstawa. Pod ręką warto mieć także peeling do twarzy, który należy używać 2 razy w tygodniu. My jesteśmy wielbicielkami delikatnych kosmetyków enzymatycznych.

Więcej kosmetyków do pielęgnacji:

Potrzebujesz chwili relaksu? Te kosmetyki ci to ułatwią!
Kosmetyki, które ukoją odwodnioną skórę!
Ten kosmetyk powinien zostać waszym najlepszym przyjacielem
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/2 lata temu
no doszłam do numeru 4 dlaczego ?......ktoś zna odpowiedź odpowiedz jest dość prosta mianowicie denerwujące jest kiedy włączam " pomiń reklamy" po czym pod każdym zdjęciem owa reklama i tak się włacza myśle że kto chciałby obejrzeć ową reklamę zrobiłby to już po 1 zdjęciu !!!
/2 lata temu
no tak. Każda kobieta powinna mieć krem na noc za 400 zł albo na dzień za 150 zł... naprawdę kiedyś uwielbiałam ten portal... spodziewałam się jakieś opisu pielęgnacji ... i przykładowe kosmetyki. Tutaj widzę tylko lokowanie produktu... Fajna reklama , fajna ...
/2 lata temu
Moim zdaniem podstawa jest także dobrze dobrany krem do twarzy. Zdecydowanie stawiam na naturalne kosmetyki, takie które nie sa testowane na zwierzętach i do takich należą kremy Anti-aging z Make Me Bio na dzień i na noc, świetnie wygładzają, nawilżają skórę i wygląda ona na zdrową, odmłodzona.