Blumarine jesień-zima 2017/2018 fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Najmodniejszy kolor w makijażu na jesień

Pasuje każdej z nas!
Małgorzata Machnicka / 10.08.2017 06:07
Blumarine jesień-zima 2017/2018 fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Nie jesteśmy fankami wielokolorowego makijażu. Codzienny look ograniczamy albo do podkreślonych delikatną szminką ust, albo do kolorowej kredki. Natomiast jeśli chodzi o połysk (ten kontrolowany oczywiście) zawsze jesteśmy na tak!

Tej jesieni królować będzie złoto i to pod każdą postacią. Może występować w wersji bardzo żółtej i ciepłej, ale pojawia się też nieco różowe czy bardziej przydymione, wykończeniem przypominające stare złoto. Ze złotem jest tak, że pasuje każdej z nas - musicie tylko znaleźć swój odcień.

Nowości z jesiennych kolekcji, które będziesz chciała mieć!

Złoto na paznokciach

Nic tak nie podkręca zwykłego, codziennego looku jak złote paznokcie. Pamiętacie lustrzane naklejki do paznokci? Teraz wracają, ale tylko w złotej wersji. Taki manicure sprawia, że nawet dżinsy z białym t-shirtem dostają modowego sznytu.


fot. FREE

Złoto na powiekach

I na co dzień i na wieczór. Wszystko zależy od tego, jak dużo go nałożycie. Do pracy noście delikatną złotą kreskę lub podkreślcie kąciki złotym pyłem. Na wieczór pomalujcie całą powiekę, aż do załamania intensywnie złotą farbką.

Kosmetyki do makijażu idealne dla 30-latki


fot. FREE

Złoto na ustach

To najbardziej awangardowa odsłona złota. Zarezerwowana raczej na imprezę. Metaliczne złote szminki i błyszczyki pojawiły się już w większości jesiennych kolekcji. Pamiętajcie, że złote usta nie lubią konkurencji - wystarczy wykonturowana buzia, czarna kreska nad górną powieką i podkreślone tuszem rzęsy.


fot. FREE