Najlepsze wodoodporne tusze do rzęs - 12 sprawdzonych produktów

Przyda się szczególnie w czasie letnich miesięcy.
Karolina Kalinowska / 27.07.2016 06:55

Tusz do rzęs to jeden z najczęściej kupowanych i najbardziej lubianych kosmetyków do makijażu. Jednak tradycyjne produkty często nie zdają egzaminu w czasie letnich miesięcy. Wakacyjne wyjazdy i upalne dni potrzebują specjalnej oprawy i produktów do zadać specjalnych. Maskara, której używamy w tym okresie, ma być trwała, nie rozmazywać się i nie spływać podczas słonecznych kąpieli. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi nam wodoodporny tusz do rzęs, któremu nie jest straszna woda i pot.

Jak wybrać idealną maskarę dla siebie?

W naszym dzisiejszym zestawieniu znalazło się 12 produktów, które jesteśmy w stanie wam polecić. Pojawiło się kilka tuszy z wyższej półki, ale znajdziecie również wiele propozycji w bardziej przystępnych cenach.

Jak zmyć wodoodporny tusz do rzęs?

Nie zmywasz wieczorem makijażu? To jeden z najgorszych grzechów urodowych, który obija się szczególne na wrażliwej skórze wokół oczu. Takie postępowanie może w konsekwencji przyspieszyć powstawanie zmarszczek i sprzyjać tworzeniu się niedoskonałości. Aby tego uniknąć, nigdy nie kładź się spać w makijażu.

Wodoodporne tusze do rzęs znacznie trudniej zmyć i delikatne płyny micelarne mogą sobie z nim nie poradzić. W takim wypadku warto sięgnąć po mleczko lub olejek przeznaczony do demakijażu oczu. Dzięki temu delikatnie i łagodnie usuniemy resztki kolorowych kosmetyków i nie wysuszymy delikatnej skóry wokół oczu.

7 kultowych maskar z drogerii

Więcej kosmetycznych hitów:

Krem koloryzujący do twarzy szyty na miarę?
7 najlepszych olejków z drobinkami
Idealne na lato - perfumowane mgiełki do ciała

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/11.07.2019 16:37
To naprawdę nie ma przyzwoitego wodoodpornego tuszu w normalnej cenie?