POLECAMY

Najlepsze kosmetyki do makijażu

Kosmetykom do makijażu stawiamy wysokie wymagania. Muszą bowiem nie tylko nas upiększać, ale jeszcze robić to w maksymalnie naturalny i trwały sposób.
Hydro-powder (Shiseido, 101 zł)
Cienie do powiek. Cienie w kremie nie należą do najłatwiejszych w użyciu. Grudki, wnikanie w bruzdy, rozmazywanie... to już na szczęście przeszłość! Cienie Shiseido mają bowiem konsystencję lekkiego musu (nakłada się je po prostu palcem lub wygodną pacynką dołączoną do opakowania). Powiekę pokrywają jednolitą smugą koloru (możesz intensyfikować go poprzez dokładanie kolejnych warstw – nadal się nie "wałkują"). Uwaga! Po całym dniu makijaż wygląda jak świeżo zrobiony. Podobają się nam też pozytywne kolory i poręczne opakowania.

Volumetrix (Astor, 26,90 zł)
Tusz do rzęs. Idealna mascara powinna spełniać co najmniej trzy warunki: mieć wygodną szczoteczkę, która bez problemu pokrywa każdą, nawet najmniejszą rzęsę, nie sklejać włosków, nawet przy aplikacji kilku warstw tuszu, dawać spektakularny efekt pogrubienia i wydłużenia rzęs. Volumetrix idealnie spełnia wszystkie te warunki. Za przystępną cenę!

Diorskin Forever (Dior, 175 zł)
Puder w kompakcie. Wszystko, czego oczekujesz od pudru, podkładu i korektora w jednym. Naprawdę świetnie maskuje wszystkie niedoskonałości cery, lekko ją matuje, nie wymaga już stosowania fluidu. Sprytne, nieduże opakowanie z lusterkiem jest idealne do torebki. Poprawki zrobisz w pięć sekund.

Nail Lacquer i Original Nail Envy (OPI, lakier – 36 zł, odżywka – 82 zł w zestawie z peelingiem i emulsją do dłoni)
Lakiery i odżywka do paznokci. Rewelacja! Soczyste kolory, idealne krycie (wystarczy jedna warstwa), łatwość nakładania i niesamowita trwałość. Teraz to ulubione lakiery do paznokci nie tylko gwiazd Hollywood, ale też nasze.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)