POLECAMY

Multimasking - najnowszy trend w pielęgnacji cery!

O co chodzi? Będziesz zaskoczona!
Multimasking - najnowszy trend w pielęgnacji cery! fot. Fotolia/kolaż Polki.pl
Myślałaś, że w metodach pielęgnacji twarzy już nic nie może się zmienić? Otóż okazuje się, że prostymi sposobami da się zrewolucjonizować codzienne dbanie o cerę. Najnowszy trend, który szturmem podbija portale społecznościowe to multimasking. O co chodzi?

Multimasking - co to jest?

Zauważyłyście, że większość produktów do pielęgnacji twarzy (zresztą podobnie jak i ciała) przeznaczona jest do jednego rodzaju skóry - suchej, tłustej, naczynkowej. Multimasking to sposób pielęgnacji, który zadba o wszystkie potrzeby skóry. Na czym polega? W wielkim skrócie - na nakładaniu na każdą z części twarzy innego rodzaju maseczki.

Zastanówcie się, przecież do codziennej pielęgnacji skóry twarzy używacie różnych kremów (inny na dzień inny na noc). Dodatkowo, zupełnie inaczej dbacie o cienką i wrażliwą skórę pod oczami. Tak więc zupełnie logiczne wydaje się stosowanie różnych maseczek na każdą część twarzy w zależności od potrzeb. Cera na policzkach zazwyczaj jest sucha, strefa "T" najczęściej mocno się przetłuszcza. Dodatkowo na nosie czy brodzie nie możecie poradzić sobie z zaskórnikami.

Jak wykonać multimasking?

Najpierw zastanów się na ile stref powinnaś podzielić swoją twarz (weź pod uwagę jej potrzeby). Wybierz się do drogerii i kup odpowiednią ilość maseczek. Na początek dobrze jest się ograniczyć do trzech produktów - rozświetlającą maskę nałóż na policzki, szyję i dekolt, na nos, czoło i brodę maskę typu peel off, a pod oczy tę mocno nawilżającą. Gwarantujemy, że będziesz zachwycona efektami!

Więcej naszych porad i trików:


 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)