POLECAMY

Modny makijaż brwi

Mocne, nastroszone brwi pojawiły się na wielu pokazach mody. Jak uzyskać modny makijaż brwi, radzi makijażysta!

Mocne brwi
Nastroszone i mocne. Charakterne brwi pojawiły się na wielu pokazach. Precyzyjnie wyregulowane, nigdy za wąskie. Zawsze starannie ułożone i wyczesane. Brwi farbujemy, malujemy, czasami te najbardziej niesforne przycinamy. Używamy kredek, cieni i wosków. Generalna tendencja – przyciemniamy, poszerzamy, wydłużamy. Czasami mocne brwi występują solo, często w połączeniu z ciemnymi, wyrazistymi ustami.

Jak przywrócić brwiom naturalny kształt?
Parę lat temu zaczęłam regulować brwi i teraz – chociaż chciałabym, aby były bardziej gęste i szerokie – nie mogę przestać ich depilować, bo mam wrażenie, że odrastające włoski wyglądają bardzo niechlujnie. Magda

Tomek Kocewiak: Musisz uzbroić się w cierpliwość. Nie zapuszczaj od razu wszystkich włosków. Niech odrastają stopniowo: najpierw zostaw te rosnące najbliżej łuku brwiowego i tak dalej. Odrastające włoski można lekko zatuszować korektorem.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 lat temu
Jeszcze takiej pęsety nigdy nie miałam! Nawet włosy z głowy nie wyrwie! Jak można zarabiać na czymś tak bez użytecznym! Wątpie że da się ją wogule użyć prawidłowo jest skonstruowana tak że wogulę się nie zaciska. Beznadzieja!!!!!!!