Matowy makijaż w beżach - krok po kroku

Matowy, naturalny look w beżach powinien znaleźć się w makijażowym portfolio każdej kobiety. Idealny do pracy, na oficjalne spotkania, a w wersji mocniejszej nawet na wieczorowe przyjęcia. Szczególnie atrakcyjny powinien wydać się miłośniczkom minimalizmu i naturalności. Podpowiadamy jak wykonać matowy makijaż w beżach krok po kroku.
/ 20.08.2013 13:57

Świeży, naturalny look zawsze jest w cenie. Matowa, ale świetlista skóra będzie idealnym tłem dla mocniej podkreślonych, zdecydowanie wyrzeźbionych brwi i beżowego oka z dyskretnym blaskiem. Usta w wersji wieczorowej w niepokojącym brązie, a w dziennej z beżową pomadką wklepaną w wargi. Oto propozycja marki L’oréal Paris.

fot. L’oréal Paris

Matowy beż look - krok po kroku

1. Starannie nałóż podkład – poświęć na to kilka minut – dobrze rozłożony, wklepany opuszkami palców lepiej stopi się ze skórą i będzie trwalszy.

2. Nałóż korektor w wewnętrznym kąciku oka i rozetrzyj pod dolną powieką.

3. Wyczesz brwi szczoteczką, a następnie dobrze zatemperowanym ołówkiem dorysuj włoski tam, gdzie ich brakuje, a potem jeszcze raz zdecydowanie wyczesz brwi ku górze.

4. Nałóż cienie - dla bardziej naturalnego efektu możesz to zrobić palcem.

5. Rzęsy wytuszuj niezbyt mocno, nie sklejając ich.

6. Wieczorowy efekt osiągniesz, wybierając intensywnie brązową pomadkę. Na co dzień jednak używaj delikatnej, beżowej pomadki.

Zobacz także jak wykonać makijaż w brązach, zieleni i fuksji