Marimar Quiroa fot. Instagram.com/makeupartistgorda66

Vlogerka urodowa łamie stereotypy i udowadnia, że samoakceptacja jest najważniejsza

Marimar Quiroa to vlogerka urodowa urodziła się z naczyniakiem limfatycznym torbielowatym.
Joanna Mroczkowska / 26.08.2016 05:58
Marimar Quiroa fot. Instagram.com/makeupartistgorda66

Marimar Quiroa urodziła się z naczyniakiem limfatycznym torbielowatym. Po kilku operacjach, guz wciąż zniekształca jej twarz. Z czasem narośl i uniemożliwił jej również przyjmowanie pokarmów doustnie. Obecnie blogerka karmiona jest dojelitowo, poprzez sztuczny dostęp do przewodu pokarmowego. Żeby tego było mało Marimar nie może mówić i porozumiewa się poprzez język migowy...

Inspirująca vlogerka urodowa

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to historia osoby, której los mógłby skończyć się tragicznie. Nic bardziej mylnego!

Miramar to jedna z najbardziej inspirujących osób w internecie. Mimo wszelkich przeciwności losu nie poddała się i spełnia swoje marzenia. Jest doskonałym wzorem bezgranicznej samoakceptacji, której tak wielu z nas brakuje.

 

Wanna know how I do my highlight✨ & contour 🔪... New makeup video is up 💕. Link on my bio 👆🏼👆🏼👆🏼👆🏼👆🏼

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gorda66💋 (@makeupartistgorda66)

Jednak nie zawsze tak było. Przez wiele lat Marimar stroniła od kontaktów z ludźmi, ukrywała się w domu rodzinnym. Wstydziła się swojego wyglądu i niepełnosprawności. Przez ten czas ciężko nad sobą pracowała.

Kiedy byłam młodsza, często mówiłam do siebie stojąc przed lustrem... Mówiłam, że jestem piękna... Wyliczałam rzeczy, które mi się we mnie podobają. W taki sposób nauczyłam się zaakceptować siebie taką jaką jestem - powiedziała Marimar w wywiadzie dla Bacroft TV

Jak sama mówi, wciąż spotyka się z hejterami, którzy nie szczędzą jej przykrych komentarzy. Jednak to nie przeszkadza jej w byciu szczęśliwą. Marimar jest licencjonowaną instruktorką zumby, a także makijażystką prowadzącą swój kanał na You Tube.

 

New vlog😱💞. Link on my bio👆🏼👆🏼👆🏼

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gorda66💋 (@makeupartistgorda66)

Kobieta inspiruje swoją postawą i nastawianiem do życia. Może teraz spojrzycie na siebie z innej perspektywy. Przymrużycie oko na swoje wyolbrzymione mankamenty. Wiemy, jak trudno jest pokochać siebie w pełnej okazałości, zawsze znajdzie się coś, co nam przeszkadza. Jednak czy naprawdę warto zamartwiać się takimi pierdołami? Zamiast wytykać sobie wady zacznijcie wyliczać zalety. Jesteśmy pewne, że będzie ich więcej.