POLECAMY

Makijaże na jesień 2011

Jesteś znudzona tym samym wciąż odbiciem w lustrze? Wypróbuj nasze najnowsze inspiracje i poczuj jak budzi się w Tobie kobiecość z okładek…

Jesteś znudzona tym samym wciąż odbiciem w lustrze? Wypróbuj nasze najnowsze inspiracje i poczuj jak budzi się w Tobie kobiecość z okładek…

Wyrazisty z mocno zaakcentowanymi ustami, chłodny podkreślający oczy, pastelowy i delikatny, a może ekstawagancki ? Nie ważne czy jesteś kobietą-wampem, romantyczką czy prawdziwą kokietką. W poniższych inspiracjach na pewno znajdziesz makijaż dla siebie.

 

Bohemian Rapsody

Fot. Vixen Magazine Nr 2 2011, fot. Elias Wesel

Kolor, siła wyrazu, nonszalancja artystycznej bohemy. Makijaż oparty na tonacji pomarańczowo-czerwonej, intensywny, perfekcyjny w wykonaniu…

Cera: rozjaśniona z podświetleniem nosa i czoła, policzki mocno podkreślone wzdłuż kości ciemnoceglanym różem

Oczy: górna powieka pokryta błyszczącym pomarańczowym cieniem od wewnętrznego kącika aż do zagłębienia; dolna część obrysowana brązową kredką i przymglona brązowym cieniem. Wzdłuż górnej linii rzęs gruby czarny eyeliner tworzący falę od zewnętrznego kącika oka.

Usta: precyzyjnie wypełnione czerwoną pomadką o umiarkowanym połysku.

Paznokcie: pomalowane na metaliczną czerwień.

 

Królowa lodów

Fot. World One / International Watch & Jewellery Journal, fot. Reno Ranger

Chłodna perfekcja, naturalność, ale w bardzo zdystansowanym wydaniu; świetnie pasująca jasnym blondynkom z lekką opalenizną.

Cera: w naturalnym beżowym, rozświetlającym odcieniu z rozjaśnionym nosem, podbródkiem i czołem; policzki lekko muśnięte morelowym różem.

Oczy: Cała górna powieka, aż do brwi pokryta metalicznym jasnym błękitem - z obrysowaniem wewnętrznego kącika oraz delikatną linią na dolnej krawędzi rzęs; ciemniejszym grafitowym cieniem podkreślono wypukłość zewnętrznej części powieki; oko obrysowano czarnym eyelinerem; rzęsy podkręcono na zalotkę i pociągnięto wydłużającą maskarą. Brwi zarysowane ciemnobrązowym cieniem.

Usta: pociągnięte matową beżową pomadką stapiającą się z cerą; na środek górnej i dolnej wargi nałożono odrobinę błyszczyka.

 

Nowoczesna etniczność

Fot. Singles Korea, maj 2011, fot. Joel Lim

Gra w pastele i dzikość barw pozornie się gryzących; zamierzony efekt chaosu, spontaniczności, szaleństwa. Idealna propozycja dla kobiet romantycznych, o mentalności surferek, hippisek i kokietek…

Cera: rozświetlona, rozjaśniona, z kościami policzkowymi podkreślonymi malinowym różem w kierunku do skroni

Oczy: górna powieka aż do linii brwi wypełniona turkusowym cieniem z odrobinkami brokatu; zagłębienie powieki i zewnętrzny kącik podkreślone grafitem. Na dolnej powiece lekko roztarty jasnobrązowy cień, rzęsy pociągnięte ciemnobrązową maskarą.

Usta: Obrysowane malinową konturówką i wypełnione różową matową pomadką; środek dolnej wargi lekko podkreślony błyszczykiem.

Paznokcie: pokryte zgaszoną czerwoną emalią.

 

Kolorama

Fot. Flair Italy, czerwiec 2011, fot. Emilio Tini

Ekstrawagancja i modernizm z zachowaniem zasady minimalizmu. Dla kobiet lubiących proste, ale ekscentryczne stroje i fryzury; przebojowych w charakterze i pełnych temperamentu.

Cera: bardzo jasna, jednolita, matowa, bez żadnych niedoskonałości

Oczy: górna powieka wypełniona czerwonym cieniem tylko na ruchomej części, przy zewnętrznym kąciku z zaostrzonym kształtem trójkąta; dolna powieka podkreślona lekko ciemnozłotym/zielonym cieniem również wychodzącym poza zewnętrzny kącik. Na górnej krawędzi czarny eyeliner wyprowadzony prostą skośną linią w dół. Brwi lekko zaznaczone kredką w brązowym odcieniu.

Usta: obrysowane konturówką w kolorze oberżyny i wypełnione śliwkową pomadką o wysokim połysku. Na wierzch nałożony błyszczyk z winylowym efektem.

Paznokcie: lakier w kolorze niebieskiego metaliku.

 

Różany ogród

Fot. Vogue Nippon, sierpień, fot.  Jem Mitchell

Propozycja bardzo uniwersalna, kobieca, delikatna i zmysłowa. Nadająca się na każdą okazję i pasującą większości typom urody. Odmładzająca!

Cera: naturalnie opalona z rozjaśnionym czołem i nosem oraz policzkami pokrytymi morelowym różem w kierunku poziomym aż do skrzydełek nosa.

Oczy: Powieki poprawione korektorem, przypudrowane i pokryte naturalnym beżowym cieniem. Na górnej krawędzi oka brązowa kreska poprowadzona z wywinięciem do góry poza zewnętrzny kącik oka w formie ostrej strzałki. Rzęsy idealnie rozczesane i przypudrowane, na górnej powiece pociągnięte brązowym tuszem. Brwi wypełnione kakaowym cieniem.

Usta: obrysowane malinową konturówką i wypełnione matową różową pomadką - zamierzony efekt szorstkości!

Paznokcie: pastelowy lakier w odcieniu morela z kremem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/7 lat temu
Chcecie wygrać nawet 1000 zł na zakupy w dowolnej drogerii?Do wygrania są Bony do sieci drogerii Sephora, Natura oraz Yves Rocher w całej Polsce o wartości 200 zł, 400 zł, 600 zł, 800 zł lub 1000 zł!!! Zapraszam do wzięcia udziału w darmowym konkursie, jedyne co musisz zrobić to zarejestrować się i odpowiedzieć na jedno pytanie.By wziąć udział w konkursie należy kliknąć na ten oto link: http://bonfree.pl/drogerie/?r=194949561319970912
/7 lat temu
różany ogród najbardziej mi odpowiada
/7 lat temu
ja jesienią stawiam na mocniejsze kolory, ale głównie na oczach, bo ciemne pomadki jakoś mi nie pasują
POKAŻ KOMENTARZE (2)