POLECAMY

Słodki makijaż jak u Moschino

Kuszące, pomarańczowe usta w towarzystwie białego cienia i firanki rzęs to kwintesencja stylu lat 60.
Słodki makijaż jak u Moschino fot. FREE
Makijaż Moschino z wiosennego pokazu przywodzi na myśl słodki look w stylu lat 60. Zwłaszcza, gdy zestawisz go z pełną objętości fryzurą. Polecamy go szczególnie tym z Was, które lubią wyglądać jak słodkie kokietki.

Taki makijaż ma jeszcze jedną zaletę - rozświetli cerę i sprawi, że będziesz wyglądać promiennie. To zasługa pomarańczowej szminki i perłowego cienia.

W makijażu Moschino ważną rolę odgrywają też mocno zarysowane brwi. Jednak taki total look polecamy tylko dziewczynom, które potrafią się bawić makijażem i są w tym naprawdę niezłe. Dlatego lepiej zrezygnuj z tego elementu, gdy nie jesteś zbyt biegła w tej sztuce.

Jak zrobić makijaż z pokazu Moschino - wiosna 2013?

  1. Nałóż na twarz rozświetlający podkład, zatuszuj wszelkie niedoskonałości. Użyj pudru matującego, aby zapobiec błyszczeniu się cery.
  2. Na powieki nałóż perłowy cień. Tym kosmetykiem pomaluj zarówno górną, jak i dolną powiekę. Linię wodną podkreśl kredką w białym kolorze.
  3. Wytuszuj górnę rzęsy, a na dolne naklej sztuczne. Wyraziste, dolne rzęsy są jedną z cech charakterystycznych dla lato 60.
  4. Podkreśl brwi kredką w czarnym kolorze. Najpierw naszkicuj kształt, a potem wypełnij środek.
  5. Na górną wargę nałóż kroplę płynnego rozświetlacza. Obrysuj usta pomarańczową konturówką. Następnie nałóż pędzelkiem oranżową pomadkę.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/5 lat temu
nie podoba mi sie to . brwi sa okprone, nie wyszlabym z domu w takich brwiach . to ma byc propozycja ?
/5 lat temu
Omg! Coś strasznego te brwi na pierwszym zdjęciu. I te straszne sztuczne rzęsy na dolnej powiece. Bleee :/.
/5 lat temu
Prześliczny make up, widziałam podobny w rewelacyjnej publikacji Pałac Kolorów, którą zresztą patronuje ten portal.
POKAŻ KOMENTARZE (2)