Makijaż w technikolorze

Mamy przyjemność zaprosić Was do krainy makijażu, w której wszystko jest możliwe… Usta są niebieskie, a oczy neonowe żółte!
/ 18.01.2012 07:07

Mamy przyjemność zaprosić Was do krainy makijażu, w której wszystko jest możliwe… Usta są niebieskie, a oczy neonowe żółte!

Technicolor to trend nawiązujący bezpośrednio do szaleństwa lat 50-tych i 70-tych, do pop-artu, pin-up’u i kultury kiczu, który jest tak tandetny, że aż piękny. Zapomnijcie więc o wszystkich regułach dopasowywania kolorów do tonacji cery i nie wierzcie mężczyznom, gdy mówią, że musimy wyglądać naturalnie…

Technicolor - makijażowe szaleństwo!

Fot. Matjaz Ocko

Szalony niebieski ma królować nadchodzącej wiosny – nie jest bynajmniej chłodny, ale żywy, wibrujący, prawie ciepły swoją elektrycznością. Zamiast jednak na powieki, akwamaryna wędruje na usta i paznokcie dając zaskakująco seksowny efekt, zwłaszcza gdy oczy podkreślimy zalotnymi kreskami…

Technicolor - makijażowe szaleństwo!

Fot. Rabee Youne

Szokujący melanż kolorów z żółtym w roli głównej. To kolor bardzo rzadko spotykany w makijażu i ewidentnie kontrowersyjny, ale też niesłychanie radosny i rozświetlający, zwłaszcza jeśli połączymy go z innymi odważnymi odcieniami.

Technicolor - makijażowe szaleństwo!Technicolor - makijażowe szaleństwo!

Fot. Nikolay Biryukov, „Elle Ukraine“

Chłodna gra klasycznego kontrastu ognia i wody, czyli wibrujący niebiesko czerwony makijaż, który wydobywa oczy i usta nadając im niezwykłej kobiecości. Podstawa sukcesu to prostota – cera jest jasna, odcienie tylko dwa ale wyraźne, nałożone w wersji minimalistycznej: aby akcentować a nie zamalowywać.

Technicolor - makijażowe szaleństwo!Technicolor - makijażowe szaleństwo!

Fot. Nino Munoz, „Numero Tokyo“

Najbardziej cukierkowa propozycja nie może oczywiście pominąć różu – w połączeniu z wszechobecnym niebieskim, ale także fuksją, fioletem i soczystą czerwienią tworzy look bardziej bajkowy niż ludzki. Szczególnie ciekawy jest pomysł tęczowego łączenia odcieni wokół oka…

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/03.03.2012 15:35
Dla mnie przepiękne makijaże! Oczywiście nie każdemu to pasuje ale są boskie :-) W końcu czuję wiosnę :-)
/18.01.2012 20:25
Dla mnie tragedia! "nie wierzcie mężczyznom, gdy mówią, że musimy wyglądać naturalnie…" ja tam wierzę w to :D nie raz słyszałam jak koledzy skręcali się na widok landrynowego makijaży i ubioru. sama na widok takiego makijażu krzywię się i oczy przymykam z obrzydzenia ;) nawet na imprezę bym się tak nie pomalowała. Ale oczywiście są gusta i guściki.
/18.01.2012 09:16
rewelacyjne kolory i makijaże! jestem zachwycona! powiało wiosną!
POKAŻ KOMENTARZE (3)