Makijaż w stylu gwiazd lat 40. - krok po kroku

Mocno podkreślone oczy i czerwone usta - to znak rozpoznawczy makijażu w stylu lat 40. Nie bój się połączyć tych dwóch mocnych akcentów, bo efekt jest naprawdę bardzo kobiecy i zmysłowy. Taki makijaż idealnie zupełni wieczorową kreację, a sprytnie zmodyfikowany sprawdzi się też na co dzień. Sprawdź, jak przeistoczyć się w gwiazdę lat 40.!

Ciemne oczy, czerwone usta i gładka, porcelanowa cera - czy może być coś bardziej kobiecego? Makijaż inspirowany gwiazdami lat 40. z pewnością zwraca uwagę i przyciąga mnóstwo spojrzeń, wydobywając z każdej kobiety prawdziwe piękno. To zdecydowanie propozycja dla odważnych, pewnych siebie kobiet, bo w tym przypadku więcej znaczy lepiej.

Makijaż w stylu gwiazd lat 40. -  propozycja marki Golden Rose

Makijaż w stylu gwiazd lat 40. - krok po kroku

1. Dokładnie nałóż podkład na całą twarz.

2. Ukryj wszelkie niedoskonałości korektorem i pociągnij nim skórę pod dolnymi powiekami. Gładka cera to baza tego makijażu, więc należy zrobić to starannie.

3. Puder dobrany kolorystycznie do podkładu rozprowadź równomiernie na całej twarzy. Jeśli chcesz, możesz dodać odrobinę różu na kościach policzkowych.

4. Zaznacz kontur oka czarną kredką, a dolną powiekę uzupełnij jeszcze złoto-brązową linią, którą możesz delikatnie rozetrzeć.

5. Na górne powieki nałóż czarny cień. Najlepiej zrobić to niewielkim pędzelkiem, który należy kierować od środka oka w stronę zewnętrzną oraz delikatnie ku górze. Stworzy to efekt kocich oczu, co sprawi, że spojrzenie będzie bardziej zmysłowe, a oko będzie wydawało się większe.

6. Dokładnie pomaluj rzęsy czarną mascarą.

7. Usta pomaluj czerwoną szminką i pociągnij delikatnie błyszczykiem, by nadać im blasku i podkreślić efekt.

Polecamy:  Paryski makijaż krok po kroku